Ste tu
Home > Šport > SEZÓNA ZAČÍNA UŽ AJ NAŠIM TENISTOM

SEZÓNA ZAČÍNA UŽ AJ NAŠIM TENISTOM

Sezóna začína aj našim tenistom
Zdieľaj tento článok

Posledný aprílový víkend už tradične patrí začiatku tenisovej súťaži družstiev. Štartuje im nová sezóna. V tomto roku sa o dôležité víťazstvá budú uchádzať tri tímy TK Slavoj Deva Trebišov, a to družstvo starších žiakov, dorastencov a mužov.


Sezóna začína najprv mužom

Ako prví sa na domácej pôde predstavia naši muži, už 23. apríla o 9:00 privítajú TK Slovan Bardejovské Kúpele. Okrem Bardejovských Kúpeľov sa v našej skupine ešte nachádzajú tímy z Košíc, Stropkova, Betliara či Popradu. Tím mužov pre túto sezónu je tvorený z veľmi mladých hráčov, ešte aj dorastencov a preto to v konkurencii s omnoho skúsenejšími tímami nebudú mať jednoduché.


Dorastenci sa v 1. kole predstavia na pôde TC Slávia UPJŠ Košice a domácu premiéru si odbijú až 1. mája v súboji s ďalším košickým družstvom, a to s TK Dranam Košice. Tím dorastencov pre túto sezónu tvorí Jakub Polák, Dávid Mihálik, Daniel Minárik, Dávid Kičinko a Matúš Šoltés. Títo chlapci dosahujú skvelé výsledky aj na individuálnych turnajoch, a preto budú patriť medzi favoritov tejto skupiny.

Sezóna začína aj našim tenistom
Sezóna začína aj našim tenistom, príďte ich povzbudiť!
Sezóna prinesie na začiatok žiakom ťažké zápasy

Starší žiaci sa, rovnako ako dorastenci, v 1.kole predstavia na súperovej pôde a čaká ich neľahký súper v podobe TC Slávia UPJŠ Košice. O týždeň nato v domácom prostredí privítajú TC 92 Levoča. Tento tím tvoria vekovo ešte mladší žiaci, a preto to so svojimi staršími protihráčmi budú mať ťažké. Starších žiakov budú reprezentovať Tomáš Kuľha, ktorý je v Trebišove na hosťovaní z Michaloviec, Samuel Terpák, Adam Šimko a Lukáš Kičinko.

Držíme našim tenistom palce a dúfame, že ich sezóna odštartuje najlepšie, ako môže. Veríme, že ich prídete podporiť a tým im aj pomôcť k tomu, aby dosiahli čo najlepšie výsledky. Pripomíname, že starší žiaci a muži hrajú svoje zápasy v sobotu a dorastenci v nedeľu.


Autor: Jakub Polák

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top