Ste tu
Home > Spravodajstvo > SEPTEMBROVÝ ŠPECIÁL: TOP UDALOSTI, KTORÉ BY TI NEMALI UNIKNÚŤ

SEPTEMBROVÝ ŠPECIÁL: TOP UDALOSTI, KTORÉ BY TI NEMALI UNIKNÚŤ

Júnový špeciál

S príchodom nového mesiaca je tu aj nová edícia našich článkov, v ktorých Vás, našich čitateľov, oboznamujeme s TOP udalosťami, ktoré na Vás počas daného mesiaca čakajú. Tentokrát je rade september.

Športové podujatia. Bude sa hrať futbal aj hokej

Po veľmi dlhom čase sa v Trebišove budú hrať dva u nás najpopulárnejšie športy. Znovuzrodený Slavoj bude pokračovať v jazde treťou ligou domácimi zápasmi s Plavnicou a Stropkovom. Ten s Plavnicou sa odohrá už zajtra o 15:30. Stropkovčanov privítame 17. septembra o 15:00.

S potešením v hlase však oznamujeme, že o slovo sa hlási po rokoch aj mužský trebišovský hokej. Novozaložený HK 2016 Trebišov sa doma v ligovej premiére predstaví 24. septembra v zápase proti Humennému. To si určite poznačte do kalendára!

3. septembra o 10:00 – Veľatský lesný beh

Ďalšia športová aktivita, tentokrát pre nadšencov disciplíny zvanej beh. Dúfame, že 11 alebo 17 kilometrový pretek, v ktorom si vyskúšaš viacero typov tratí úspešne napíše ďalšiu kapitolu. Viac sa o ňom dočítaš TU.

2. až 3. septembra je štvrtý ročník Skapal pes festivalu

Jedinečný, výnimočný a neopakovateľný. Aj takýmito slovami by sa dal charakterizovať festival s príznačným názvom, za ktorým stojí partia nadšencov. Rekordný štvrtý ročník festivalu už práve prebieha, avšak ísť pozrieť môžeš aj v sobotu. Tak poďme na Koronč! Viac TU.

11. ročník Dňa Andrássyovcov, už 20. septembra

Deň, kedy si pripomíname pamiatku trebišovských pánov, Andrássyovcov. Druhú desiatku ročníkov načne 11. ročník tohto obľúbeného a váženého podujatia už 20. septembra o 17:00. Ideálny čas na relax a oddych s rodinou či v kruhu blízkych priateľov na perfektnej akcii.

Nesmieme zabudnúť na Tokajské vinobranie v Čerhove

Čerešničkou na torte, ktorá bude pomyselne uzatvárať septembrové kultúrne dianie v našom regióne je 15. ročník vyhláseného Tokajského vinobrania v Čerhove. Jeho program sme už zverejnili na našom facebooku, ak ti to ušlo tak klikaj TU.   Diváci sa môžu tešiť aj na vystúpenia známych umelcov. Zaspievať príde Kristína a dúfame, že zaznie aj jej veľký hit Ta ňe. Druhou hviezdou bude Adam Ďurica. Neskôr prinesieme hlbší a konkrétnejší článok.

Povinne značiť, 23. a 24. september!

Niečo pre fanúšikov autokrosu

Posledný septembrový víkend bude patriť fanúšikom autokrosu. V dargovských Dubinách sa totiž uskutoční už legendárny Autokros Dargov – Dubiny. Zatiaľ čo sobota sa ponesie v znamení kvalifikačných jázd a tréningov, v nedeľu sa už pôjde naostro.

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top