Ste tu
Home > Spravodajstvo > 18-ROČNÝ SEČOVČAN ŠOFÉROVAL BEZ VODIČÁKU, OPITÝ A NA UKRADNUTOM AUTE

18-ROČNÝ SEČOVČAN ŠOFÉROVAL BEZ VODIČÁKU, OPITÝ A NA UKRADNUTOM AUTE

Odkaz pre starostu v Sečovciach
Zdieľaj tento článok

18 ročného Václava zo Sečoviec v sobotu krátko pred 04,00 hodinou zastavila ku kontrole v meste Sečovce policajná hliadka.


Sečovčan nemal vodičák

Osobné motorové vozidlo zn. Škoda Felícia, viedol po Čižmárskej ulici. Následne pri kontrole policajti zistili, že tínedžer nie je držiteľom vodičského oprávnenia, pričom pri dychovej skúške mu bola nameraná hodnota 0,74 mg etanolu na jeden liter vydychovaného vzduchu, čo je v prepočte 1,54 promile etanolu v krvi.


Ukradol auto

Okrem toho zistili, že vozidlo na ktorom jazdil, ukradol z ulice Dargovských hrdinov v meste Sečovce, kde ho jeho majiteľ ponechal odstavené a neuzamknuté s kľúčom v zapaľovaní. Tínedžera policajti umiestnili v cele policajného zatienia.  Okrem obvinenia z prečinu ohrozenia pod vplyvom návykovej látky čelí aj obvineniu z prečinu neoprávneného používania cudzieho motorového vozidla. V prípade dokázania viny mu hrozí až dvojročné väzenie.


Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooperDr. MartinCooper
Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top