Home > Šport > Rybáriková uspela v dramatickom zápase a na turnaji v Monterrey si zahrá osemfinále

MONTERREY 2. apríla (WebNoviny.sk) – Slovenská tenistka Magdaléna Rybáriková nasadená ako ôsma zvíťazila nad nenasadenou Japonkou Misaki Doiovou 2:6, 7:6 (5), 6:4 v pondelňajšom stretnutí 1. kola dvojhry na turnaji WTA International Abierto GNP Seguros v mexickom Monterrey (dotácia 250 000 USD, tvrdý povrch).

Dramatický zápas trval 2:20 h a Rybáriková (71. v rebríčku WTA) ho otočila vo svoj prospech zo stavu 2:6 a 0:3. Neskôr ešte v tajbrejku druhého setu bola za stavu 4:5 dve loptičky od prehry. Napokon využila prvý mečbal pri podaní Japonky. Súperkou Rybárikovej v osemfinále bude Švajčiarka Stefanie Vögeleová (98.).

Monterrey – dvojhra – 1. kolo

Magdaléna Rybáriková (SR-8) – Misaki Doiová (Jap.) 2:6, 7:6 (5), 6:4 za 140 minút

Viac k témam: Monterrey, WTA Tour
Zdroj: Webnoviny.sk – Rybáriková uspela v dramatickom zápase a na turnaji v Monterrey si zahrá osemfinále © SITA Všetky práva vyhradené.