Ste tu
Home > Ostatné športy > Rory Sabbatini je priebežne druhý v New Orleans, o miesto sa delí s Brianom Gayom

Rory Sabbatini je priebežne druhý v New Orleans, o miesto sa delí s Brianom Gayom

NEW ORLEANS 27. apríla (WebNoviny.sk) – Slovenský reprezentant Rory Sabbatini a Američan Brian Gay figurujú na priebežnom delenom druhom mieste na golfovom turnaji Zurich Classic v New Orleans, ktorý je súčasťou seriálu PGA Tour a má dotáciu 7,3 milióna amerických dolárov.

V tímovej súťaži za účasti 80 párov sa slovensko-americkej dvojici zatiaľ darí. V úvodnom kole dosiahli Sabbatini s Gayom najlepší výsledok spomedzi všetkých zúčastnených a s 12 údermi pod par sa zaradili na prvé miesto.

Druhé kolo však skomplikovali poveternostné podmienky a organizátori ho museli prerušiť pre tmu. Sabbatini a Gay preto absolvovali iba štyri jamky, na ktorých si mierne vylepšili svoju bilanciu na hodnotu -13 a v nekompletnom poradí im patrí druhá priečka.

„Navzájom si vyhovujeme a máme podobný štýl hry. Preto sa cítim po boku Briana veľmi komfortne,“ prezradil 43-ročný rodák z juhoafrického Durbanu Sabbatini pre portál pgatour.com.

Viac k témam: PGA Tour
Zdroj: Webnoviny.sk – Rory Sabbatini je priebežne druhý v New Orleans, o miesto sa delí s Brianom Gayom © SITA Všetky práva vyhradené.

Top