Ste tu
Home > Šport > ROLAND ČERNÁK S REPREZENTAČNÝMI POVINNOSŤAMI

ROLAND ČERNÁK S REPREZENTAČNÝMI POVINNOSŤAMI

Zdieľaj tento článok

Odchovanec trebišovského futbalu, Roland Černák, v súčasnosti háji farby fortunaligového klubu FC DAC Dunajská Streda. Počas tohto týždňa má však reprezentačné povinnosti.


Tréner reprezentácie U19, Milan Malatinský, ho totiž nominoval na tradičný medzinárodný turnaj v španielskej La Mange, ktorý prebieha v dňoch 8. až 16. februára 2016. Reprezentačná devätnástka, ktorej členom je aj Roland Černák, sa v rámci tohto turnaja bude pripravovať na záverečný marcový turnaj Elite Round o postup na finálový turnaj ME 2016.


Reprezentácia odohrá 3 zápasy

Tím Milana Malatinského odohrá na turnaji tri zápasy. 11. februára 2016 s Nórskom, 13. februára 2016 s Portugalskom a 15. februára 2016 s Poľskom. Všetky tri zápasy majú výkop o 13:00. Turnaj Elite Round sa tento rok uskutoční 24. – 29. marca 2016 v Rakúsku a Slovákov čakajú okrem domácich aj tímy z Česka a Rumunska. Na záverečný júlový turnaj ME 2016 v Nemecku postupuje iba víťaz.

Medzi náhradníkmi je ďalší Trebišovčan

Prečítaj si: Martin Kolesár: “Byť v reprezentácii je pre mňa pocta.”

Do záverečnej nominácie sa tentokrát nezmestil ďalší Trebišovčan, Martin Kolesár. Ten háji farby neďalekého klubu MFK Zemplín Michalovce a pre tento turnaj figuruje v zápise ako možný náhradník.

 

Zdieľaj tento článok

Top