Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Rodinný dom v Dubnici nad Váhom zachvátil požiar, hasičom komplikovalo prácu počasie

Rodinný dom v Dubnici nad Váhom zachvátil požiar, hasičom komplikovalo prácu počasie

18.1.2021 (Webnoviny.sk) – Hasiči z Dubnice nad Váhom a Trenčína zasahovali v nedeľu pri popoludňajšom požiari rodinného domu v dubnickej mestskej časti Prejta. Ako informoval hovorca Krajského riaditeľstva Hasičského a záchranného zboru v Trenčíne Marián Petrík, požiar sa zaobišiel bez zranení.


Hasičom požiar ohlásili o 15:30. „Po príchode na miesto zistili, že požiarom je zasiahnutá časť druhého podlažia a strecha dvojpodlažného rodinného domu. Majiteľ domu sa bez zranení nachádzal mimo postihnutého objektu,” uviedol Petrík.


Podľa jeho slov viac ako dvojhodinový zásah komplikovalo mrazivé počasie a zlá viditeľnosť. „Hasiči nasadili postupne na likvidáciu ohňa päť hasebných prúdov a po lokalizácii požiaru objekt vyvetrali pretlakovým ventilátorom,” doplnil Petrík s tým, že profesionálnym hasičom pomáhali aj dobrovoľní hasiči z Trenčianskej Teplej, Košece a Ilavy.

Viac k témam: hasiči, požiar
Zdroj: Webnoviny.sk – Rodinný dom v Dubnici nad Váhom zachvátil požiar, hasičom komplikovalo prácu počasie © SITA Všetky práva vyhradené.


Top