Ste tu
Home > Spravodajstvo > RODIČIA, ZBYSTRITE POZORNOSŤ! BIELA DODÁVKA V BLÍZKOSTI ŠKÔL

RODIČIA, ZBYSTRITE POZORNOSŤ! BIELA DODÁVKA V BLÍZKOSTI ŠKÔL

Biela dodávka sa snaží lákať deti na cukríky
Zdieľaj tento článok

Počas tohto mesiaca magistrát mesta Košice upozornil obyvateľov na bielu dodávku, ktorá mala blokovať deťom cestu pred dvoma základnými školami v Košiciach. 


Východ Slovenska ohrozuje biela dodávka

V tomto mesiaci boli zaznamenané dva prípady, kedy mal neznámy muž z bielej dodávky ponúkať deťom cukríky. Posledný prípad sa mal odohrať na Furči, ale varovania prišli aj zo sídliska Ťahanovce. Najskôr mala deťom dodávka skrížiť cestu a následne ich pobádať na sladkosti. Deti sa našťastie zlanáriť nenechali a tentokrát sa im nič nestalo.  Hovorkyňa mesta Košice potvrdila správy o bielej dodávke a Policajný zbor SR zároveň upozorňuje rodičov, aby zvýšili ostražitosť, čo sa týka bezpečia ich detí. Zároveň boli deti v niektorých školách skrze rozhlas upozornené, aby nekomunikovali s neznámymi osobami a jednoznačne sa nepohybovali samé v okolí škôl. Respektíve príslušníci Policajného zboru nabádajú, aby boli deti na svojich sídliskách vždy pod dohľadom dospelej osoby. Nejde o prvý prípad podozrivej bielej dodávky a preto treba byť veľmi obozretný.


Biela dodávka sa snaží lákať deti na cukríky
Biela dodávka sa snaží lákať deti na cukríky
Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top