Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Riaditeľka ZOO Bratislava, ktorá zlikvidovala DinoPark možno ani nemala byť riaditeľkou

Riaditeľka ZOO Bratislava, ktorá zlikvidovala DinoPark možno ani nemala byť riaditeľkou

Zdieľaj tento článok

25.6.2021 (Webnoviny.sk) – Spoločnosť WEST MEDIA (prevádzkovateľ deviatich DinoParkov v štyroch európskych krajinách) je prekvapená skutočnosťou, že riaditeľka ZOO Bratislava Júlia Hanuliaková, ktorá zrušila zmluvu o spolupráci a prakticky tak zlikvidovala DinoPark v bratislavskej zoologickej záhrade, možno ani nemala byť riaditeľkou tejto organizácie.


“Nevieme si to bližšie vysvetliť, ale ak pani Hanuliaková odstúpila kvôli tomu, že nemá občianstvo SR, tak potom vznikajú otázky odkedy ho nemá a najmä či ako cudzinka vôbec má a mala pracovné povolenie na Slovensku. A najmä, či teda vlastne mala byť riaditeľkou ZOO a štatutárom tejto organizácie” uvádza vo svojom stanovisku WEST MEDIA.


Firma je naďalej presvedčená, že zrušenie zmluvy medzi ZOO Bratislava a WEST MEDIA, ktorého dôsledkom bolo uzatvorenie DinoParku je neplatné a v konečnom dôsledku to potvrdí aj príslušný súd.

Informačný servis

Viac k témam: dinopark, PR
Zdroj: Webnoviny.sk – Riaditeľka ZOO Bratislava, ktorá zlikvidovala DinoPark možno ani nemala byť riaditeľkou © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top