Ste tu
Home > Spravodajstvo > Real Madrid a Paríž Saint Germain sa dohodli na výmene brankárov, Navas do PSG a opačným smerom Areola

Real Madrid a Paríž Saint Germain sa dohodli na výmene brankárov, Navas do PSG a opačným smerom Areola

2.9.2019 (Webnoviny.sk) – V posledný deň letného prestupového obdobia sa Real Madrid a Paríž Saint Germain dohodli na výmene brankárov.


Kostaričan Keylor Navas sa po piatich rokoch strávených v hlavnom meste Španielska sťahuje do metropoly na Seine. Opačným smerom putuje na hosťovanie francúzsky reprezentačný brankár Alphonse Areola. V Madride by mal kryť chrbát belgickej jednotke Thibautovi Courtoisovi.


Tridsaťdvaročný Navas vyhral s Realom Madrid 12 rozličných trofejí vrátane troch triumfov v Lige majstrov po jeho prestupe z Levante v roku 2014. V uplynulej sezóne po angažovaní Courtoisa prišiel o post jednotky a obzeral sa po inom zamestnávateľovi.

Areola strávil v Paríži tri roky (2016 – 2019), predtým pôsobil vo Villarreale či Lens, ale aj parížskom “béčku”. Finančné detaily zaujímavej výmeny Navas – Areola kluby nezverejnili.

Viac k témam: brankári, výmena
Zdroj: Webnoviny.sk – Real Madrid a Paríž Saint Germain sa dohodli na výmene brankárov, Navas do PSG a opačným smerom Areola © SITA Všetky práva vyhradené.


Top