Ste tu
Home > Šport > Hokej > Ramsay povolal do prípravy na MS aj juniorov, k mužstvu sa pripojí trio Slafkovský, Nemec a Kňažko

Ramsay povolal do prípravy na MS aj juniorov, k mužstvu sa pripojí trio Slafkovský, Nemec a Kňažko

18.4.2021 (Webnoviny.sk) – Tréner slovenskej hokejovej reprezentácie Craig Ramsay povolal do prípravy na tohtoročné majstrovstvá sveta v lotyšskej Rige aj troch juniorských reprezentantov.


Po sobotňajšom dueli “dvadsiatok” Slovenska a Česka (3:4 po samostatných nájazdoch) sa k mužstvu pripojilo trio Juraj Slafkovský, Šimon Nemec a Samuel Kňažko. Informoval o tom web hockeyslovakia.sk.


Generálny manažér Miroslav Šatan, reprezentačný skaut Oto Haščák i tréner Craig Ramsay ešte pred štartom prípravy na svetový šampionát avizovali, že plánujú vyskúšať aj juniorských hráčov. Po dvojzápase slovenského tímu do 20 rokov s rovesníkmi z Česka sa napokon rozhodli pre spomenutú trojicu hráčov.

Aktuálny blok prípravy vyvrcholí dvoma prípravnými súbojmi proti Lotyšom (20. a 21. apríla) a po nich aj dvoma zápasmi proti Nemcom (24. a 25. apríla). Všetky sa uskutočnia v Piešťanoch.

Viac k témam: Majstrovstvá sveta MS v hokeji 2021
Zdroj: Webnoviny.sk – Ramsay povolal do prípravy na MS aj juniorov, k mužstvu sa pripojí trio Slafkovský, Nemec a Kňažko © SITA Všetky práva vyhradené.


Top