Ste tu
Home > Spravodajstvo > PRI NEHODE V OBCI BORŠA ZAHYNUL 67-ROČNÝ MUŽ

PRI NEHODE V OBCI BORŠA ZAHYNUL 67-ROČNÝ MUŽ

30. septembra okolo 19,00 hodiny došlo k dopravnej nehode v obci Borša. 28-ročný vodič z okresu Michalovce viedol nákladné motorové vozidlo zn. Ford Transit po priamom úseku vozovky. Z doposiaľ nezistených príčin došlo ku zrážke so 67-ročným chodcom z okresu Trebišov.


Nehoda sa stala v obci Borša, v smere na Viničky. Podľa doterajších zistení chodec pred sebou pravdepodobne tlačil dvojkolesový ručný vozík. Chodec v dôsledku zrážky s nákladným motorovým vozidlom utrpel zranenia, ktorým počas prevozu do nemocnice podľahol.


Ilustračné foto

U vodiča bola vykonaná dychová skúška s negatívnym výsledkom. U chodca bude vykonaná súdna lekárska pitva.

Celková spôsobená škoda cca 1.530,- eur. Miesto dopravnej nehody polícia dokumentovala aj za prítomnosti súdneho znalca z odboru dopravy.

Polícia v tejto súvislosti začala trestné stíhanie vo veci prečinu usmrtenia. Bližšie okolnosti dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania.


Zdroj: NaZemplíne.sk


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top