Ste tu
Home > Spravodajstvo > PRI NAHÁŇAČKE S POLICAJTMI SA TAKMER PRIZABIL

PRI NAHÁŇAČKE S POLICAJTMI SA TAKMER PRIZABIL

V pondelok, 14. decembra došlo v Trebišove k ďalšej kurióznej nehode, keď Trebišovčan (22) viedol štvorkolku bez príslušného vodičského preukazu.


Nemal ani prilbu, ani evidenčné čísla

Aby toho nebolo málo, vodič viedol štvorkolku zn. Suzuki 400 bez prilby, na štvorkolke mu chýbali aj evidenčné čísla. Smeroval po ulici M.R. Štefánika smerom k benzínovému čerpadlu na konci mesta, pričom ho spozorovala policajná hliadka. Tá mu dala znamenie, aby svoju jazdu zastavil, ale ani po upozornení tak neučinil.


Začal unikať, skoro sa prizabil

Naopak, svoju jazdu zrýchlil a pred policajnou hliadkou začal unikať. Pred budovou bývalej pekárne však nezvládol svoju jazdu a štvorkolka sa nahla na stranu, následkom čoho sa prevrátila. Vodič z nej vyletel a podľa doterajších dostupných informácií si privodil zranenia s dobou liečenia do 42 dní. Spôsobená škoda sa vyšplhala do výšky 100,- €.

Zavaril si zelenou sušinou

Počas ošetrovania RZP vodičovi štvorkolky z vrecka mikiny vypadla krabička cigariet s igelitovým vrecúškom, v ktorom sa nachádzala zelená sušina. Tá bola zaistená a zaslaná na expertízu. Samozrejmosťou v tomto prípade bolo zabezpečenie odberu krvi a moču pre zistenie požitia alkoholu alebo iných návykových a omamných látok.

V tomto prípade bolo začaté trestné stíhanie vo veci nedovolenej výroby omamných a psychotropných látok, jedov alebo prekurzorov, ich držanie a obchodovanie s nimi.


Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Foto: Ilustračné


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top