Ste tu
Home > Správy > Svet > Prezident USA Biden s manželkou prekvapili veriacich v Británii, v kostole nechali štedrý milodar

Prezident USA Biden s manželkou prekvapili veriacich v Británii, v kostole nechali štedrý milodar

Zdieľaj tento článok

13.6.2021 (Webnoviny.sk) – Americký prezident Joe Biden a jeho manželka Jill Bidenová prekvapili veriacich v anglickom prímorskom meste St. Ives, keď sa zúčastnili na  svätej omši.


Manželia sú v Cornwalle pri príležitosti samitu lídrov krajín G7. V nedeľné ráno si našli čas na bohoslužbu v katolíckom kostole Najsvätejšieho srdca.


Päťdesiatosemročná Annie Fitzpatrick vyhlásila, že ju prítomnosť dvojice neskutočne prekvapila. “Je to úžasné. Išli sme do kostola a pýtali od nás nejaké detaily, čo sa mi zdalo nezvyčajné. Približne o desať minút sa otvorili dvere, vstúpili prezident Biden a Jill Bidenová a sadli si do lavice priamo oproti mne,” vyjadrila sa.

Prezident sa podľa nej potichu modlil. “Pozeral sa okolo seba a hovoril ‘pokoj s tebou’, povedal to aj mne, čo ma veľmi potešilo. Nie som si istá, či to niekedy dokážem úplne vstrebať,” dodala veriaca.

Šesťdesiattriročná Gayle Wood zase uviedla, že šéf Bieleho domu zanechal v kostole aj “veľmi štedrý milodar”.

Viac k témam: kostol, summit G7
Zdroj: Webnoviny.sk – Prezident USA Biden s manželkou prekvapili veriacich v Británii, v kostole nechali štedrý milodar © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top