Ste tu
Home > Médiá > Fotoreport > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> PREMIÉROVÝ ROČNÍK TOUR DE TOKAJ NA FOTOGRAFIÁCH

PREMIÉROVÝ ROČNÍK TOUR DE TOKAJ NA FOTOGRAFIÁCH

Premiérový ročník Tour de Tokaj
Zdieľaj tento článok

Dňa 16. 04. 2016 sa vo vinohradníckej oblasti Tokaj zorganizovalo podujatie  Tou de Tokaj. Ľudia prichádzali vo veľkých skupinkách. Registrovaných účastníkov bolo približne 300. Účastníci boli rozdelení do 4 kategórií, beh 5 km, beh 10 km, cyklotúra 20km beh pre deti 1 km.


Ľudia chcú takéto podujatia častejšie

Pred súťažou sa všetci rozcvičili spoločnou rozcvičkou.  Prvý štartom prešli cyklisti  o 13:00, ktorý to mali namierené do obci Černochov, Malá a Veľká Bara a späť k veži. Počas cyklotúry navštívili kostolíky kde si dali aj kratšiu prestávku, nabrali nové sily. Medzi tým už bežci vyštartovali a plnými silami. Počas podujatia sa nezabudlo ani na tých ktorí prišli povzbudiť svojich blízkych, mohli si vyskúšať jumping alebo  pochutnať na špecialitách ako pečené prasiatko a guľáš, či palacinky o ktoré sa postarala Cirkevná stredná odborná škola sv. Jozafáta Trebišov. Aj tí najmenší mali o zábavu postarané po odbehnutí do cieľa sa mohli zahrať rôzne hry. Športovci zhodnotili že takéto podujatie do tejto oblasti chýbalo  a už teraz sa tešia na nasledujúci ročník podujatia.


Zdieľaj tento článok

Top