Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Premiér Heger si užil návštevu Oravského hradu, vyzval ľudí k dovolenkám na Slovensku

Premiér Heger si užil návštevu Oravského hradu, vyzval ľudí k dovolenkám na Slovensku

Zdieľaj tento článok

1.7.2021 (Webnoviny.sk) – Predseda vlády SR Eduard Heger (OĽaNO) počas návštevy Oravského hradu vyzval ľudí, aby dovolenkovali na Slovensku. Premiér zdôraznil, že na Slovensku je najbezpečnejšie a konštatoval, že epidemická situácia v obľúbených turistických destináciách stále nie je bezproblémová.


Cieľom premiérovej návštevy Oravského hradu bolo podporiť domáci cestovný ruch. Zároveň Heger oznámil, že svoju dovolenku určite strávi na Slovensku. V tlačovej správe o tom informoval tlačový a informačný odbor Úradu vlády SR.


Viac o téme: Koronavírus

Predseda vlády pripomenul, že turizmus, reštaurácie či ubytovacie zariadenia počas pandémie utrpeli ťažké straty. „Je v našich spoločných silách, aby sme týmto sektorom pomohli. Nezabúdajme, že každé euro, ktoré minieme na Slovensku, je pomocou aj pre našu ekonomiku,“ zdôraznil.

Počas návštevy Oravského hradu premiér vyskúšal všetky možnosti, ktoré turistom ponúka. „Návšteva Oravského hradu bola pre mňa príjemným zážitkom a verím, že toto leto si ho rovnako užije čo najviac Slovákov,“ uzavrel Eduard Heger.

Viac k témam: cestovný ruch, COVID-19, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Premiér Heger si užil návštevu Oravského hradu, vyzval ľudí k dovolenkám na Slovensku © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top