Ste tu
Home > Spravodajstvo > POZOR NA TÚTO INTERNETOVÚ PODVODNÍČKU

POZOR NA TÚTO INTERNETOVÚ PODVODNÍČKU

Internetová stránka tvnoviny.sk publikovala správu o výstrahe pred internetovou podvodníčkou, ktorá prostredníctvom internetu predáva herné konzoly a smartfóny pod viacerými identitami. Tie sa šplhajú až k desiatkam. Jednou z jej identít je i Mária Podhradská z Trebišova. Pošleš jej peniaze na účet, kúpené veci ti však nikdy nedorazia.

Slováci vo veľkom využívajú nákupy v internetových bazároch a to najmä kvôli lepšej cene. Niekedy ťa takýto nákup môže prísť poriadne draho. Svoje o tom vedia manželia Miklovci, ktorí naleteli tejto internetovej podvodníčke, vlastným menom Mária Kvasnicová. Uvádza tvnoviny.sk.

„Manželia Miklovci chceli pred Vianocami potešiť deti a kúpiť im hernú konzolu. Keďže Mirka je na materskej a rodina funguje len z Matúšovho príjmu, rozhodli sa kúpiť z druhej ruky cez internet. Natrafili na inzerát, v ktorom istá Mária Podhradská z Trebišova ponúkala presne to čo chceli. Za 300 eur,“ píše Andrej Gajdošík pre tvnoviny.sk

Okrem tejto identity vystupuje pod desiatkami ďalších. Napríklad Andrea Karvayová, Daniela Litavská, Tamara Melegová, či Simona Melišková. Polícia po tejto osobe vyhlásila ešte v októbri 2015 pátranie, doteraz však nebolo úspešné. Podvodníčka, vlastným menom Mária Kvasnicová však už stihla odvtedy oklamať desiatky ľudí.

Daj si pozor!


ZDROJ: tvnoviny.sk
FOTO: PZSR

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top