Ste tu
Home > Spravodajstvo > POLÍCIA OBJASNILA DVE KRÁDEŽE A OBVINILA TRI OSOBY

POLÍCIA OBJASNILA DVE KRÁDEŽE A OBVINILA TRI OSOBY

Trebišov │Policajti Obvodného oddelenia PZ Kráľovský Chlmec vypátrali a z prečinu krádeže v štád pokusu spáchaného formou spolupáchateľstva obvinili dvoch mužov z Kráľovského Chlmca vo veku 31 a 36 rokov.


Polícia objasnila prípad z novembra minulého roku

Tí sa v polovici novembra vlámali do drevenej viničnej chatky v lokalite zv. Veľký Kopec v katastri mesta Kráľovský Chlmec (okr. Trebišov). Vošli do chatky, prehľadali ju, ale neodcudzili nič. Potom sa vlámali do skladu, odkiaľ opäť nič neodcudzili. Majiteľovi spôsobili škodu na zariadení vo výške 37 eur.


Polícia objasnila prípad z polovice novembra minulého roku

Starší (36) z obvinených spolu s ďalším rovesníkom z uvedeného mesta čelia obvineniu aj za krádež 26 upevňovacích popruhov, ktoré odcudzili koncom decembra minulého roka z nákladných plošín dvoch odstavených nákladných valníkových návesov. Návesy boli odstavené v obci Bačka (okr. Trebišov). Krádežou spôsobili škodu vo výške 273 eur.

Obvineným osobám hrozí v prípade dokázania viny trest odňatia slobody až na dva roky.
Informovala mjr. Mgr. Jana Mésarová, hovorkyňa KR PZ v Košiciach


Zdroj: NaZempline.sk
Foto: Ilustračné


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top