Ste tu
Home > Spravodajstvo > POLICAJTI OBJASNILI LÚPEŽ, OBVINILI MUŽA Z TREBIŠOVSKÉHO OKRESU

POLICAJTI OBJASNILI LÚPEŽ, OBVINILI MUŽA Z TREBIŠOVSKÉHO OKRESU

Polícia podvodníci

Príslušníci odboru kriminálnej polície zadržali trojicu mužov podozrivých zo spáchania zločinu lúpeže. Vyšetrovateľ PZ z tohto zločinu obvinil Ladislava O. (43) z okresu Trebišov a dvoch Košičanov Jozefa Š. (31) a Tibora H. (25).


Obvinení sa lúpeže dopustili ešte v nedeľu (3.10.) pred 23,00 hodinou vo vlaku  stojacom na koľaji na železničnej stanici v Košiciach. 26-ročného Košičana si vo vlaku vyhliadol jeden z obvinených. Následne pristúpili k nemu aj jeho komplici a k poškodenému si všetci traja prisadli tak, aby mu znemožnili odísť. Následne mu z ruky a krku násilím odcudzili pánske retiazky. Okrem toho mu z ruky odcudzili aj hodinky. Takto mu spôsobili  škodu za takmer 400,- eur. Obvinených policajti umiestnili do cely policajného zaistenia s návrhom na väzbu. V prípade dokázania viny im hrozí trest odňatia slobody na tri až osem rokov.


foto-policia
Polícia objasnila lúpež. Obvinila Trebišovčana

Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top