Ste tu
Home > Spravodajstvo > POČAS PÁTRACEJ AKCIE SA NEZVESTNÉ DETI NAŠLI V PIVNICI NEOBÝVANÉHO DOMU

POČAS PÁTRACEJ AKCIE SA NEZVESTNÉ DETI NAŠLI V PIVNICI NEOBÝVANÉHO DOMU

Policajti Obvodného oddelenia PZ v Michaľanoch prijali v nedeľu (8.5.) v nočných hodinách oznámenie o nezvestnosti dvoch chlapcov vo veku 7 a 8 rokov z obce Michaľany v Trebišovskom okrese, ktorí sú v pestúnskej starostlivosti. Už ich našli.


Deti sa najprv hrali na dvore, potom odišli na neznáme miesto

Chlapci sa v nedeľu večer hrali na dvore, potom odišli na neznáme miesto a nepodali o sebe žiadnu správu. Ihneď po prijatí oznámenia o nezvestnosti policajti so služobným psom vykonali previerky priľahlého okolia ako aj priľahlých obcí s negatívnym výsledkom. Do pátrania sa zapojili príslušníci kriminálnej polície a železničnej polície, ktorí prehľadali železničné stanice. Policajti oddelenia železničnej polície Košice a Čierna nad Tisou boli kontaktovaní z dôvodu zvýšenej pozornosti na železničných staniciach ako aj vo vlakoch, s negatívnym výsledkom.


Rozbehla sa pátracia akcia

S cieľom vypátrať nezvestné maloleté osoby sa včera (9.5.) v ranných hodinách vykonala pátracia akcia v katastri obce Luhyňa, Michaľany a Lastovce, na ktorej sa zúčastnilo 28 policajtov v pôsobnosti Okresného riaditeľstva PZ Trebišov, dva služobné psy, do akcie bolo vyčlenených 6 služobných vozidiel. Zapojilo sa aj 16 dobrovoľníkov. Počas pátracej akcie boli nezvestné deti vypátrané bez zranení v neobývanom rodinnom dome v obci Michaľany, kde sa zdržiavali v pivnici. Po vykonaní potrebných úkonov boli chlapci odovzdaní pestúnom, ktorým boli zverení do starostlivosti.


Zdroj: Ministerstvo vnútra Slovenskej republiky
Foto: Ilustračné


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top