Ste tu
Home > Spravodajstvo > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> PLAVÁREŇ POKRAČUJE V REKONŠTRUKCII

PLAVÁREŇ POKRAČUJE V REKONŠTRUKCII

Trebišov │ V týchto dňoch prebiehajú v rámci rekonštrukcie objektu plavárne práce na jej vonkajšej fasáde. Pozri si zopár fotografií a zisti, ako to tam dnes vyzerá. Mesto Trebišov po zasadnutí vlády SR v Trebišove ešte z novembra minulého roka dostalo od štátu dotáciu vo výške 432 000 €.


Projekt za 2 milióny eur

Mesto Trebišov si nechalo vypracovať projekt na rekonštrukciu plavárne, ktorej hodnota na papieri je približne 2 milióny eur. Sám projektant sa vyjadril, že podľa jeho názoru by bolo ekonomickejšie starú predimenzovanú plaváreň zbúrať a na jej mieste postaviť menšiu, priestorovo i technicky menej náročnejšiu.


Zatiaľ nemáme vedomosť o tom, že by sa mestu podarilo akýmkoľvek spôsobom získať zbytok sumy potrebný na dotiahnutie projektovanej rekonštrukcie do úspešného konca. Ako to skončí?

Pozri sa: Takto vyzerá interiér plavárne dnes


Zdroj: Dobré správy z Trebišova


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top