Ste tu
Home > Kultúra > PETER BIČ PROJECT A ICH KLIP V TOKAJSKÝCH VINICIACH

PETER BIČ PROJECT A ICH KLIP V TOKAJSKÝCH VINICIACH

Michalovská hudobná formácia Peter Bič Project vydala svoj nový singel s názvom Skúšame sa nájsť. Ide o vôbec prvú pieseň tejto skupiny v slovenčine s novou speváčkou, Viktóriou Vargovou.

Výrazná žánrová odbočka

Ako píše portál hudba.zoznam.sk: „Melodická skladba s nákazlivým refrénom sa okrem zvuku od doterajšej tvorby populárnej skupiny odlišuje aj slovenčinou. Tou sa kapela prezentovala v úplných začiatkoch (najznámejšia je skladba Dážď), no neskôr si urobila meno vďaka anglicky spievaným hitom ako Hey Now, Say It Loud alebo Thinking About You. Teraz sa hudobníci na čele s gitaristom Petrom Bičom a novou speváčkou Viktóriou Vargovou rozhodli pre zmenu a budú sa venovať aj slovenskej tvorbe.“

O čom je pieseň Skúšame sa nájsť?

Líder skupiny Peter Bič dodáva, že on zložil hudbu a nová speváčka Viktória Vargová spolu s Vladom Krauszom k nej napísali text hovoriaci o živote a hľadaní rovnováhy, objavovaní samého seba, hľadaní zmyslu života aj každodenných starostiach. Pri jej počúvaní sa môže každému vybaviť niečo iné, podľa toho, aký problém aktuálne rieši. Zároveň priznáva, že tento singel je malou ukážkou toho, ako sa kapela zmenila a akým smerom sa chce v budúcnosti uberať.

Inzerujte

Krásny klip v tokajských viniciach

Musím uznať, že kapele sa videoklip nesmierne podaril a prekvapili ma. Príjemný pohľad na hravú jesennú atmosféru v dychberúcich tokajských viniciach, kde si dve malé deti v opustenom vínnom domčeku plnia svoje sny. V hlavných úlohách sa predstavili Baška Belýová a Šimonko Macík, možno pokračovateľ vinárskej tradície vinárstva Macik.

Zdroj: Woont
Zdroj: Woont
Top