Ste tu
Home > Kultúra > PENZIÓN PRECEDENS MÁ NOVÝ JEDÁLNY LÍSTOK

PENZIÓN PRECEDENS MÁ NOVÝ JEDÁLNY LÍSTOK

Penzión Precedens sídliaci v Malom Ruskove je na scéne už tretí rok. V očiach verejnosti sa ukázal vo veľmi dobrom svetle. Dôkazom sú viaceré kultúrne udalosti organizované pre všetkých obyvateľov, či súkromné akcie, ktoré sa tešia čoraz väčšej obľube. Penzión prichádza na trh s viacerými novinkami.


V tomto roku chce Precedens svoje služby posunúť o level vyššie, hlavne v oblasti samotného inventáru kuchyne a reštaurácie. Cestou k zlepšeniu služieb je i vzdelávanie vlastných zamestnancov, čo by mal zákazník pocítiť. Najväčšou zmenou je však nový jedálny lístok nie len čo sa formy, ale aj obsahu týka.


IMG_1698

Pri zostavovaní nového jedálneho lístka pritom vychádzali z viacerých hľadísk. Na prvom mieste bol samotný klient, ktorého chute najviac ovplyvnili zloženie nového jedálneho lístka. Druhou vecou bolo využitie skúseností zo spolupráce s poprednými slovenskými šéfkuchármi ako napríklad Vojtech Artz, či Ľubomír Herko. Výsledkom ťaženia z tejto spolupráce sú nové a moderné postupy varenia, čím sa tento penzión od svojej konkurencie líši. Zmeny sa dotkli aj denného menu pozostávajúceho z polievky, hlavného jedla a dezertu.

IMG_1705

Ďalšou novinkou je komplexné zníženie cien jedál i nápojov, čím sa chcú zbaviť nálepky príliš drahého podniku a zároveň chcú byť prístupní pre každú nie len vekovú, ale aj sociálnu skupinu obyvateľov z okolia. Zmeny cien sa dotkli aj vínnej karty, hoci základom zostáva tokajská produkcia.

Novinkou je charitatívna akcia

Ďalšou formou noviniek v Precedense je myšlienka organizácie charitatívnej akcie pri príležitosti Medzinárodného dňa detí buď pre deti zo sociálne slabších rodín, alebo pre deti z detských domovov a krízových centier. A to už tento rok. Samozrejmosťou by bolo detské ihrisko, nafukovací hrad či detské piesne v podaní známych slovenských interpretov.

Jedálny lístok si môžeš pozrieť TU

IMG_1703


PR článok


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top