Ste tu
Home > Šport > ODOVZDÁVALI SA BEŽECKÉ OCENENIA, BEREŠOVÁ MÁ ZLATÝ HATTRICK

ODOVZDÁVALI SA BEŽECKÉ OCENENIA, BEREŠOVÁ MÁ ZLATÝ HATTRICK

V bratislavskej Refinery Gallery sa uskutočnilo slávnostné vyhlasovanie a odovzdávanie bežeckých ocenení za rok 2015 s názvom Running Gala. O ocenenia bojovala aj Trebišovčanka Katarína Berešová a musíme povedať, že úspešne!


V bratislavskej Refinery Gallery sa uskutočnilo slávnostné vyhlasovanie a odovzdávanie bežeckých ocenení za rok 2015 s názvom Running Gala. V sále vo Vlčom hrdle sa zišlo viac ako 200 milovníkov behu, ktorí si prišli užiť príjemnú a uvoľnenú atmosféru plnú jedla, hudby, tanca, no hlavne zatlieskať víťazom v 20 rôznych kategóriách.


Katka Berešová triumfovala trikrát

Medzi víťazmi sa nachádzala aj naša Trebišovčanka Katarína Berešová, ktorá triumfovala v troch rôznych kategóriách. Prvé víťazstvo si odniesla za kráľovskú disciplínu – maratón, kde ju vyhlásili za najrýchlejšiu bežkyňu roka s časom 2:36:20, ktorý jej zaručuje miestenku na LOH v Rio de Janeiro. Rovnaké ocenenia si pripísala aj na desaťkilometrovej (34:14) a polmaratónskej trati (1:16:27).

Myslíme, že Trebišovčania môžu byť na Katku pyšní. Reprezentuje naše mesto po celom svete skutočne obdivuhodne! Katka, touto cestou Ti chceme zagratulovať k dosiahnutým úspechom a veríme, že neboli posledné!


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top