Ste tu
Home > Spravodajstvo > ODKAZ PRE STAROSTU UŽ HLÁSI PRVÉ PODNETY

ODKAZ PRE STAROSTU UŽ HLÁSI PRVÉ PODNETY

Zdieľaj tento článok

Služba odkaz pre starostu už hlási prvé podnety od občanov mesta. Je ich šesť, pričom jeden z nich – porucha verejného osvetlenia na ul. SNP je už opravená. Objavili sa však závažnejšie problémy, ako je tento.


Ostatné podnety súvisia s cestami

Prvý podnet sa pýta, kedy mesto ukončí opravu komunikácie na Ružovej ulici. Na webe odkazprestarostu.sk sa píše, že podnet je v riešení. Druhý podnet upozorňuje na výtlky na ulici Čsl. armády a občania žiadajú o ich opravenie. Pridal sa aj jeden nespokojný občan, ktorý napísal, že celá ulica je v zlom stave, diery sú v celej dĺžke, hlavne pri krajoch ulice. Problém občan vidí v nekvalitne opravených výtlkoch. Nove diery sú práve na miestach, kde už raz boli opravované.


OdkazPreStarostu

Problém s prístupovými cestami

Prvý upozorňuje na prístupovú cestu k rodinným domom na Paričovskej ulici. Úroveň okolitých trávnatých plôch je nad úrovňou cesty, čím sa aj po slabých dažďoch na ceste zadržiava veľké množstvo vody a blata, čím je znemožnený prístup k rodinným domom peši. Druhý hovorí o prístupe ku garážam na ulici P.O. Hviezdoslava. Všetky tvrdenia sú podložené fotografiami. Rovnako aj posledné, ktoré hovorí o problémovom parkovaní na Cintorínskej ulici.

OdkazPreStarostu2

OdkazPreStarostu3

OdkazPreStarostu4

Už po prvých dňoch to vyzerá tak, že občanom sa služba Odkaz pre starostu páči. Len dúfam, že toto nadšenie z nich časom neopadne a rovnako dúfam, že vedenie mesta k tejto službe pristúpi zodpovedne a že keď navštívim stránku nabudúce nenájdem tam len nevyriešené podnety.


Foto: odkazprestarostu.sk

Zdieľaj tento článok

Top