Ste tu
Home > Spravodajstvo > ODKAZ PRE STAROSTU UŽ HLÁSI PRVÉ PODNETY

ODKAZ PRE STAROSTU UŽ HLÁSI PRVÉ PODNETY

Služba odkaz pre starostu už hlási prvé podnety od občanov mesta. Je ich šesť, pričom jeden z nich – porucha verejného osvetlenia na ul. SNP je už opravená. Objavili sa však závažnejšie problémy, ako je tento.


Ostatné podnety súvisia s cestami

Prvý podnet sa pýta, kedy mesto ukončí opravu komunikácie na Ružovej ulici. Na webe odkazprestarostu.sk sa píše, že podnet je v riešení. Druhý podnet upozorňuje na výtlky na ulici Čsl. armády a občania žiadajú o ich opravenie. Pridal sa aj jeden nespokojný občan, ktorý napísal, že celá ulica je v zlom stave, diery sú v celej dĺžke, hlavne pri krajoch ulice. Problém občan vidí v nekvalitne opravených výtlkoch. Nove diery sú práve na miestach, kde už raz boli opravované.


OdkazPreStarostu

Problém s prístupovými cestami

Prvý upozorňuje na prístupovú cestu k rodinným domom na Paričovskej ulici. Úroveň okolitých trávnatých plôch je nad úrovňou cesty, čím sa aj po slabých dažďoch na ceste zadržiava veľké množstvo vody a blata, čím je znemožnený prístup k rodinným domom peši. Druhý hovorí o prístupe ku garážam na ulici P.O. Hviezdoslava. Všetky tvrdenia sú podložené fotografiami. Rovnako aj posledné, ktoré hovorí o problémovom parkovaní na Cintorínskej ulici.

OdkazPreStarostu2

OdkazPreStarostu3

OdkazPreStarostu4

Už po prvých dňoch to vyzerá tak, že občanom sa služba Odkaz pre starostu páči. Len dúfam, že toto nadšenie z nich časom neopadne a rovnako dúfam, že vedenie mesta k tejto službe pristúpi zodpovedne a že keď navštívim stránku nabudúce nenájdem tam len nevyriešené podnety.


Foto: odkazprestarostu.sk


Top