Home > Šport > Ostatné športy > Nórskí biatlonisti vyhrali záverečnú štafetu v Novom Meste na Morave, Slováci prišli s odstupom

7.3.2020 (Webnoviny.sk) – Nórski biatlonisti v zložení Christiansen, Dale, T. a J. Th. Bö napodobnili svoje krajanky a triumfovali v záverečnej štafetovej súťaži aktuálneho ročníka Svetového pohára v českom Novom Meste na Morave, kde je bez diváckej účasti na programe 7. kolo seriálu. V pretekoch na 4 x 7,5 km zaostali 38,2 s Ukrajinci a na tretej priečke skončili Švédi (+43,3).

Slovenské kvarteto Michal Šima, Martin Otčenáš, Šimon Bartko a Matej Baloga klasifikovali na 18. stupienku s odstupom 6:45,0 min na víťazov. Slováci museli absolovovať jeden trestný okruh a celkovo využili trinásť rezervných nábojov.

Viac k témam: biatlon, Svetový pohár v biatlone
Zdroj: Webnoviny.sk – Nórskí biatlonisti vyhrali záverečnú štafetu v Novom Meste na Morave, Slováci prišli s odstupom © SITA Všetky práva vyhradené.