Ste tu
Home > Kultúra > Noc múzeí – Tajomstvá zakliatych priestorov

Noc múzeí – Tajomstvá zakliatych priestorov

Máš rád/rada tajomstvá a často podliehaš čaru noci? Tak si tu správne! Pretože Múzeum a Kultúrne centrum južného Zemplína v Trebišove pozýva milovníkov tajomstiev, histórie a legiend na podujatie „Noc múzeí – Tajomstvá zakliatych priestorov”, ktoré sa uskutoční dňa 22.mája 2015 v čase od 19:00 do 23:00 hod. v areáli trebišovského múzea.


Tak si to zopakujme, ak sa nebojíš tmy a lákajú ťa historické, hrozôstrašné príbehy plné záhadných a desivých prekvapení, túto noc si nemôžeš nechať ujsť! Tentokrát sa celé nočné divadlo nebude odohrávať v priestoroch kaštieľa, no nebojácnym návštevníkom budú odhalené tie najtajnejšie zákutia a neprístupné miesta spojené s prekvapeniami z dielne divadelného súboru ALFA pri CVČ v Trebišove, pod režisérskou taktovkou Aleny Urbanovej.


Podujatie „Noc múzeí – Tajomstvá zakliatych priestorov” sa organizuje v rámci celoeurópskeho podujatia Noc múzeí a galérií realizovaného pod patronátom Rady Európy s cieľom v čo najväčšej miere prezentovať kultúrne dedičstvo, význam jeho záchrany a ochrany pri kultúrnej výmene, šírení informácií o kultúrnej rozmanitosti jednotlivých krajín i regiónov Európy.

Vstupné je pre deti – 1 € a dospelých – 2 €. Príď aj ty okúsiť nevídané dobrodružstvo na vlastnej koži!


Top