Ste tu
Home > Rozhovory > <i class="fa fa-comments"></i> NIKOLA HATRÁKOVÁ Z MISS SLOVENSKO 2016 PRE TVOJTREBIŠOV.SK

NIKOLA HATRÁKOVÁ Z MISS SLOVENSKO 2016 PRE TVOJTREBIŠOV.SK

Zdieľaj tento článok

Už dávnejšie sme informovali o tom, že naše mesto má opäť zastúpenie vo finálovej dvanástke súťaže Miss Slovensko. V tohtoročnej edícii sa vo finále predstaví Trebišovčanka, Nikola Hatráková, ktorá nám poskytla tento rozhovor.


Začnem takou klišé otázkou. Čo Ťa viedlo k tomu, prihlásiť sa do súťaže Miss?


K prihláseniu do súťaže ma viedlo každoročné sledovanie prenosov Miss Slovensko v televízii. V mojich očiach tam stáli nádherné, inteligentné, odvážne, sebavedomé dámy a ja som sa chcela stať jednou z nich.

nikola hatráková 1

Spomínaš si na svoje stredoškolské časy? Bola pre teba stredná škola úsekom, ku ktorému by si sa aj teraz vrátila?

Na svoje stredoškolské časy spomínam, akoby to bolo v minulom živote, pretože sa toho odvtedy (za dva roky) veľmi veľa zmenilo. Samozrejme, spomínam na to len v dobrom a s úsmevom. Boli to pravdepodobne najzábavnejšie roky strávené s priateľmi a rada by som znova zažila aspoň zopár takých dní.

Štúdium architektúry bol pre teba odjakživa sen, alebo si sa skôr rozhodovala na „poslednú chvíľu“?

Celý život som tak preskakovala od tanca, k výtvarnému umeniu, potom som premýšľala aj nad žurnalistikou, ale keď som sa dostala na strednú školu, vtedy som už bola pevne rozhodnutá pre architektúru.

nikola hatráková 5

Kde sa vidíš o 5 rokov? 

O 5 rokov sa vidím v architektonickom ateliéri. Určite sa ale budem venovať aj mimopracovným aktivitám, možno v oblasti módy. Keďže nemám rada stereotyp, ja nestagnujem a stále vymýšľam nové výzvy. So svojím prístupom možno o 5 rokov budem niekde, kde si teraz ani nedokážem predstaviť.

Ako si predstavuješ skvelý večer, keď po celom dni prídeš unavená zo školy/práce?

Po náročnom a vyčerpávajúcom dni si neviem predstaviť nič lepšie ako horúci kúpeľ s vonnými sviečkami a penou.

nikola hatráková 2

Popri štúdiu a Miss, stíhaš sa venovať aj svojím koníčkom?

Myslím si, že čas si viem pomerne veľmi dobre zorganizovať, vzhľadom na to, koľko mám povinností, stíham chodiť boxovať a do fitnes centra. Tanečné tréningy sa najmä kvôli škole nedali skĺbiť s mojim harmonogramom, ale raz za čas si doprajem a vybehnem si zatancovať s priateľmi.

nikola hatráková 3

Zmení sa pre teba niečo, keď vyhráš „korunku krásy“? 

Ak by som vyhrala túto súťaž, predpokladám, že by sa toho zmenilo veľa. Zodpovednosť v reprezentácii samej seba ale aj celého projektu je náročná. Ja by som sa ale o to viac snažila zo všetkých síl. V neposlednom rade by sa splnil môj detský sen, ktorý sa v podstate plní už teraz, keď som vo finálovej 12-ke.

nikola hatráková 6

 Po škole plánuješ ostať na Slovensku, alebo ťa to skôr ťahá niekam ďalej?

Život a svet sú nevyspytateľné. Ak sa podarí, štúdium dokončím až o štyri roky, čo je príliš ďaleko na to, aby som už teraz plánovala, či ostanem alebo odídem. Veľmi rada cestujem ale kto vie, či by som sa jedného dňa aj usadila v zahraničí. Domovina predsa zabezpečuje istý komfort a istotu.

Touto cestou by som sa Ti chcela poďakovať za poskytnutý rozhovor a zaželať ti veľa síl na tvojej ceste. Nikolu môžeš sledovať aj na jej oficiálnej FB stránke. Nezabudni ju podporiť počas finálového večera, už 29. apríla 2016.

Zdieľaj tento článok

Top