Ste tu
Home > Správy > Svet > Niekoľkomesačný chlapček sa stratil v lese, po dvoch dňoch ho živého našiel televízny reportér (video)

Niekoľkomesačný chlapček sa stratil v lese, po dvoch dňoch ho živého našiel televízny reportér (video)

Zdieľaj tento článok

23.6.2021 (Webnoviny.sk) – Iba 21-mesačné dieťa našli v stredu živé na dne rokliny v toskánskom lese po tom, ako tam strávilo ostatné dve noci. Chlapčeka našli s hrčou na hlave a niekoľkými škrabancami, ale inak v dobrom zdravotnom stave.


Nicola Tanturli sa v noci na pondelok vzdialil z domu v meste Palazzuolo sul Senio neďaleko Florencie, vzdialeného asi dva kilometre od spomenutej rokliny.


Prípadu sa okrem záchranárov a policajtov venoval aj reportér štátnej televízie RAI, ktorý napokon chlapca našiel, keď začul, ako sa z rokliny husto porastenej stromami a kríkmi ozýva detský plač.

„Zakričal som: ´Nicola´. Chcel som zistiť, či to môže byť dieťa. Započul som iba: ´mama´. Začal som tušiť, že by to mohol byť Nicola, a tak som zišiel do rokliny,“ prezradil reportér Giuseppe Di Tommaso.

Viac k témam: stratené dieťa
Zdroj: Webnoviny.sk – Niekoľkomesačný chlapček sa stratil v lese, po dvoch dňoch ho živého našiel televízny reportér (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top