Ste tu
Home > Správy > Svet > Nemeckí turisti spôsobili zrážku člnov na Gardskom jazere v Taliansku, zahynuli pri nej dvaja ľudia

Nemeckí turisti spôsobili zrážku člnov na Gardskom jazere v Taliansku, zahynuli pri nej dvaja ľudia

Zdieľaj tento článok

21.6.2021 (Webnoviny.sk) – Dvoch turistov z nemeckého Mníchova vyšetrujú v Taliansku pre kolíziu člnov na Gardskom jazere, pri ktorej zahynuli muž so ženou.


Vyšetrovatelia stále čakajú na výsledky krvných rozborov, ktoré určia, či turisti pred nehodou pili alkohol. Oboch Nemcov vyšetrujú na slobode, pričom čelia obvineniu zo spôsobenia smrteľnej nehody a neposkytnutia pomoci.


Telo ženy vytiahli potápači v nedeľu večer, muža našli krátko predtým v ich malom člne. Denník Corriere della Sera uviedol, že plavidlo obetí bolo vážne poškodené.

Mŕtvy 37-ročný muž utrpel ťažké poranenie v oblasti brucha, 25-ročná žena pri nehode čiastočne prišla o nohu. Pátranie po nej začali po tom, ako po náleze muža natrafili v člne na ženské oblečenie.

Polícia vypátrala dvojicu Nemcov po tom, ako niekto nahlásil, že videl pri brehu ukotvený poškodený čln.

Viac k témam: Gardské jazero, nehoda člnov, tragédia
Zdroj: Webnoviny.sk – Nemeckí turisti spôsobili zrážku člnov na Gardskom jazere v Taliansku, zahynuli pri nej dvaja ľudia © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top