Ste tu
Home > Spravodajstvo > TRAGICKÁ NEHODA NA DARGOVE SI VYŽIADALA JEDNU OBEŤ

TRAGICKÁ NEHODA NA DARGOVE SI VYŽIADALA JEDNU OBEŤ

Polícia podvodníci

DARGOV │ Tragická nehoda sa v utorok krátko pred piatou ráno stala na horskom priechode Dargov v Trebišovskom okrese.


Tridsaťosemročný vodič (z okresu Trebišov) s vozidlom zn. Peugeot 406 pri prejazde pravotočivej zákruty z doposiaľ nezistených príčin prešiel do protismeru a bočnou pravou stranou vozidla narazil do oproti idúceho nákladného motorového vozidla zn. Man. Pri dopravnej nehode vodič osobného vozidla utrpel zranenia, ktorým na mieste podľahol.


dargov

Vodič nákladného vozidla (37-ročný Košičan) zranený nebol a požitie alkoholu u neho zistené nebolo. U vodiča osobného vozidla bola nariadená pitva. Na vozidlách vznikla celková odhadovaná škoda vo výške  8.000,- eur. Bližšie okolnosti ako aj príčina a miera zavinenia dopravnej nehody sú predmetom vyšetrovania. Poverený príslušník PZ začal v tejto súvislosti trestné stíhanie pre prečin usmrtenia. Dopravnú nehodu polícia dokumentovala aj za prítomnosti súdneho znalca z odboru dopravy a službukonajúceho prokurátora. Doprava bola na mieste nehody regulovaná príslušníkmi PZ.


Zdroj: NaZempline.sk


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top