Ste tu
Home > Spravodajstvo > NÁSILIE A KRÁDEŽE

NÁSILIE A KRÁDEŽE

Zdieľaj tento článok

Trebišovský okres zaznamenal v posledných dňoch prípad vyhrážania a krádeží. Vyhrážanie v skorých ranných hodinách v jednej z trebišovských herní, krádež chemikálií za 8000,- € v Nižnom Žipove.


Vyhrážanie sa smrťou

V utorok, 1. decembra, sa v skorých ranných hodinách v jednej z trebišovských herní vyhrážal muž (40) zabitím 21-ročnému zamestnancovi. Neskôr k tomu pridal aj vyhrážanie sa zabitím 38-ročnej pracovníčke baru. Denník Korzár o tom informovala košická krajská policajná hovorkyňa, Jana Mésarová.


“Obvinený sa vyhrážal poškodeným osobám takým spôsobom, že u nich vzbudil dôvodnú obavu o svoje zdravie a život. Trebišovčana bezprostredne po čine zadržala privolaná policajná hliadka,” píše sa na Korzári.

Muža umiestnili do cely policajného zaistenia a bude spracovaný podnet na jeho vzatie do väzby, za tento čin mu hrozí až ročný pobyt za mrežami.

Krádež chemikálií za 8000,- eur

Sa odohrala v obci Nižný Žipov. Zo skladu na hospodárskom dvore zmizli rôzne agrochemikálie pre poľnohospodárske účely. Po páchateľovi polícia stále pátra, v prípade je začaté trestné stíhanie pre krádež.


Zdroj: Korzár
Foto: Ilustračné

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top