Ste tu
Home > PR > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> OBCHOD VÝŽIVOVÝCH DOPLNKOV NAPRATANY UŽ AJ V TREBIŠOVE

OBCHOD VÝŽIVOVÝCH DOPLNKOV NAPRATANY UŽ AJ V TREBIŠOVE

Zdieľaj tento článok

Fitness, respektíve kulturistika je šport, ktorý v posledných rokoch prežíva doslova boom. Veď každý by chcel vyzerať dobre a pri pohľade do zrkadla neostať zhrozený. Fitness je však disciplína, ktorá si poriadnu disciplínu aj vyžaduje. Musíte jej venovať 24 hodín denne, 7 dní v týždni. A obchod NAPRATANY v tomto boji každému rád pomôže.


Novootvorená predajňa ponúka kvalitné doplnky a oblečenie


Novootvorenej predajni s výživovými doplnkami na ulici Československej armády príde na chuť každý z nás. Aj ten, kto chce s fitness začať, ale aj pokročilí návštevníci fitness centier.

Široký sortiment tovaru zameraný na kvalitné a overené značky výživových doplnkov ako sú MUSCLE SPORT, AONE Nutrition či NUTREND Extreme&Fit. Mnohým laikom tieto značky nič konkrétne nehovoria, no báť sa nemusia. Ochotný a skúsený personál vždy rád ochotne pomôže a poradí.

napratany000

Okrem výživových doplnkov nájdeš v predajni pre všetkých NAPRATANCOV aj masážny upokojujúci, hojivý, regeneračný krém Strong Power, ale aj fitness oblečenie známych značiek Nebbia, Legal Power či chystané prekvapenie značky Luxesse. Jednoducho – legíny, tielka, topy – všetko na jednom mieste.

Predajňa s BIO rozmerom, ktorá vždy pomôže

To však ani zďaleka nie je všetko. Ďalšou z devíz novootvorenej predajne NAPRATANY sú bio produkty ako je káva alebo čaj značky ORGANO obsahujúce hubu Reichi na posilnenie imunity a upokojenie mysle.

Veď kto by nechcel pri formovaní svojej vysnenej postavy takéhoto verného pomocníka, akým ľudia stojaci za projektom NAPRATANY bezpochyby sú?

napratany009

Skúste si to predstaviť. Vydáte sa na ťažkú cestu plnú odriekania a obety, no vždy pri Vás bude stáť niekto, kto Vás podrží a pomôže Vám na ceste za Vašim cieľom. Všetko potrebné nájdeš v predajni NAPRATANY.

Fitness doplnky ako sú opasky na cvičenie, bežecké vesty so záťažou, shakery a čo viac – poradenstvo pri správnom stravovaní, či už pre potreby diéty alebo naberania kilogramov.

napratany006

NAPRATANY naozaj už aj v našom meste!

Všetky tieto služby nájdete už aj v našom meste. Predajňa NAPRATANY sídli na ulici Československej armády 46. Okrem toho má svoju pobočku aj v Košiciach v OC Idea, Nad Jazerom vedľa hypermarketu Tesco.

A aj keby ste v najbližšom čase nemali cestu do jedného z týchto dvoch miest, navštíviť môžete aj ich ESHOP. Nezabudnite ich podporiť like-om na ich Facebookovej stránke.

Už teraz sa chlapci tešia na Vašu návštevu.


PR článok

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top