Ste tu
Home > PR > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> NAJKRAJŠIE KABELKY – IDEÁLNY SVET ŽIEN

NAJKRAJŠIE KABELKY – IDEÁLNY SVET ŽIEN

Viete si predstaviť ženu bez kabelky? My tiež nie. Žena a kabelka k sebe idú ako dve správne puzzle. Nájsť si tú pravú (kabelku, samozrejme), nikdy nebolo pre Trebišovčanky a Trebišovčanov jednoduchšie a bližšie.Všetko to začalo na Facebooku

Stavíme sa, že väčšina z našich čitateliek a čitateľov, ktorým sa na najznámejšej sociálnej sieti páči stránka Najkrajšie kabelky, ani len netuší, že celý tento nápad a sklad kabeliek sa nachádza v našom malom meste.


Túto stránku do dnešného dňa sleduje viac ako 60 000 ľudí. Internetový obchod najkrajsiekabelky.sk ponúka široký výber kvalitných dámskych kabeliek, peňaženiek a bižutérie. Väčšina na sklade v Trebišove, niektoré kabelky na objednávku. Prečo o tom toľko píšeme?

Odpoveď je jednoduchá. Okrem skladu si tu totiž dámy stojace za týmto projektom otvorili už aj predajňu, kde si každá z Vás môže prísť kabelku chytiť, vyskúšať a poriadne prezrieť.

Raj pre ženy – miestnosť plná kabeliek

Pravidelne obmieňaný a aktualizovaný sortiment tohto v prvom rade internetového obchodu stále prináša nové modely a módne vychytávky. Pre Trebišovčanky tak možnosť poriadne spoznať tento obchod nebola nikdy bližšie. Za vyskúšanie jednoznačne hovorí jednoduchý nákup tovaru a garancia jeho výmeny, alebo vrátenia peňazí.

Kde nájdete Najkrajšie kabelky?

Dostávame sa ku kameňu úrazu. Obchodík Najkrajšie kabelky sa totiž vôbec nenachádza na jednej z frekventovaných trebišovských ulíc a ani v cente. Ak ho chcete nájsť, trošku sa zapotíte, ale vôbec to nie je ťažké.

najkrajsie-kabelky-10

najkrajsie-kabelky-07

Najkrajšie kabelky totiž zvolili dobrú stratégiu a k ich obchodu vedie hneď niekoľko smerových tabúľ. Stačí ísť smerom von z Trebišova na Slovenské Nové Mesto a pri budove starej pekárne odbočiť doľava. Následne zabočiť doprava a potom už len pozorne sledovať smerové tabule.

A to nie je všetko! Ak nechcete, aby Vám niečo z ponúk tohto internetového obchodu ušlo, stačí kliknúť na ich web, alebo sledovať akcie na Facebooku či prihlásiť sa do newslettera

Pevne veríme, že sa nestratíte a nájdete si tak cestu k svojej vysnívanej kabelke už dnes.


PR článok


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top