Ste tu
Home > PR > <i class="fa fa-camera" aria-hidden="true"></i> NAJKRAJŠIE KABELKY – IDEÁLNY SVET ŽIEN

NAJKRAJŠIE KABELKY – IDEÁLNY SVET ŽIEN

Zdieľaj tento článok

Viete si predstaviť ženu bez kabelky? My tiež nie. Žena a kabelka k sebe idú ako dve správne puzzle. Nájsť si tú pravú (kabelku, samozrejme), nikdy nebolo pre Trebišovčanky a Trebišovčanov jednoduchšie a bližšie.Všetko to začalo na Facebooku

Stavíme sa, že väčšina z našich čitateliek a čitateľov, ktorým sa na najznámejšej sociálnej sieti páči stránka Najkrajšie kabelky, ani len netuší, že celý tento nápad a sklad kabeliek sa nachádza v našom malom meste.


Túto stránku do dnešného dňa sleduje viac ako 60 000 ľudí. Internetový obchod najkrajsiekabelky.sk ponúka široký výber kvalitných dámskych kabeliek, peňaženiek a bižutérie. Väčšina na sklade v Trebišove, niektoré kabelky na objednávku. Prečo o tom toľko píšeme?

Odpoveď je jednoduchá. Okrem skladu si tu totiž dámy stojace za týmto projektom otvorili už aj predajňu, kde si každá z Vás môže prísť kabelku chytiť, vyskúšať a poriadne prezrieť.

Raj pre ženy – miestnosť plná kabeliek

Pravidelne obmieňaný a aktualizovaný sortiment tohto v prvom rade internetového obchodu stále prináša nové modely a módne vychytávky. Pre Trebišovčanky tak možnosť poriadne spoznať tento obchod nebola nikdy bližšie. Za vyskúšanie jednoznačne hovorí jednoduchý nákup tovaru a garancia jeho výmeny, alebo vrátenia peňazí.

Kde nájdete Najkrajšie kabelky?

Dostávame sa ku kameňu úrazu. Obchodík Najkrajšie kabelky sa totiž vôbec nenachádza na jednej z frekventovaných trebišovských ulíc a ani v cente. Ak ho chcete nájsť, trošku sa zapotíte, ale vôbec to nie je ťažké.

najkrajsie-kabelky-10

najkrajsie-kabelky-07

Najkrajšie kabelky totiž zvolili dobrú stratégiu a k ich obchodu vedie hneď niekoľko smerových tabúľ. Stačí ísť smerom von z Trebišova na Slovenské Nové Mesto a pri budove starej pekárne odbočiť doľava. Následne zabočiť doprava a potom už len pozorne sledovať smerové tabule.

A to nie je všetko! Ak nechcete, aby Vám niečo z ponúk tohto internetového obchodu ušlo, stačí kliknúť na ich web, alebo sledovať akcie na Facebooku či prihlásiť sa do newslettera

Pevne veríme, že sa nestratíte a nájdete si tak cestu k svojej vysnívanej kabelke už dnes.


PR článok

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top