Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Najbezpečnejšia dovolenka bude na Slovensku. Remišová vyzýva ľudí, aby ostali doma

Najbezpečnejšia dovolenka bude na Slovensku. Remišová vyzýva ľudí, aby ostali doma

Zdieľaj tento článok

20.6.2021 (Webnoviny.sk) – Dovolenka na Slovensku je najlepšia možnosť, ako stráviť leto v zdraví a bezpečí. Myslí si to vicepremiérka a ministerka investícií Veronika Remišová, ktorá aj prostredníctvom sociálnych sietí vyzvala ľudí, aby prázdninovali radšej doma, kde menej hrozia novšie mutácie koronavírusu.


Viac o téme: Koronavírus

Osobne chápe ľudí, ktorí si plánujú letné dovolenky, lebo po náročných mesiacoch boja s koronavírusom si potrebujú vydýchnuť, nabrať sily, užiť si slobody, radosti s rodinou a s kamarátmi. Je však presvedčená, že aktuálne najbezpečnejšia dovolenka bude na Slovensku.


„Máme tu toľko krás, ktoré môžeme objavovať. Hory, hrady, doliny, historické mestá, sakrálne pamiatky. Dovolenkou doma pomôžeme aj ľuďom pracujúcim v cestovnou ruchu, malým podnikateľom, rodinným penziónom a celkovo slovenskej ekonomike,” zdôraznila vicepremiérka Remišová, ktorá zároveň vyzvala ľudí, aby sa dali zaočkovať proti ochoreniu COVID-19.

„Čím viac nás bude zaočkovaných, tým menšia bude šanca, že nás znovu zloží tretia vlna. Buďme zodpovední a nedajme si pandémiou zobrať slobodu,” dodala Veronika Remišová.

Viac k témam: cestovanie, Koronavírus, letná dovolenka, Očkovanie proti koronavírusu na Slovensku, Pandémia, turizmus
Zdroj: Webnoviny.sk – Najbezpečnejšia dovolenka bude na Slovensku. Remišová vyzýva ľudí, aby ostali doma © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top