Ste tu
Home > Spravodajstvo > NA ZIMNÚ ÚDRŽBU TREBIŠOVA JE PRIPRAVENÝCH TRISTO TON POSYPU

NA ZIMNÚ ÚDRŽBU TREBIŠOVA JE PRIPRAVENÝCH TRISTO TON POSYPU

tristo ton posypu

Tohtoročná zima zatiaľ našťastie nepriniesla žiadny mimoriadny, ani krízový stav. Technické služby mesta Trebišov si na zimnú údržbu ciest a chodníkov pripravili 300 ton posypu.


“Mesto dokupovalo na výkon zimnej údržby na aktuálnu sezónu posypový materiál v sume 10 000 eur z prostriedkov rozpočtu, vyčlenených pre Technické služby mesta Trebišov,” informovala  Martina Kužmová z trebišovského mestského úradu denník Korzár.


Zimná úprava ciest je plánovaná už od 24. novembra, jej ukončenie je na pláne vo februári, respektíve marci. Všetko závisí od počasia. V prípade problémov s prejazdnosťou alebo priechodnosťou mestských komunikácií môžu občania kontaktovať povereného pracovníka Technických služieb mesta Trebišov na telefónom čísle 056/672 21 72.


Zdroj: Korzár
Foto: Ilustračné


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top