Ste tu
Home > Spravodajstvo > NA TRATI SLANEC – RUSKOV BUDÚ MENIŤ PODVALY

NA TRATI SLANEC – RUSKOV BUDÚ MENIŤ PODVALY

Železnice Slovenskej republiky (ŽSR) vykonajú tento týždeň v traťovom úseku Slanec – Ruskov opravy na 2. traťovej koľaji.


Výluka od 8. augusta 


Zamestnanci ŽSR počas nepretržitej výluky od  8. 8. do 12. 8. 2016 zrealizujú výmenu 1200 ks drevených podvalov za betónové. Odstránenie zlého technického stavu sa dosiahne aj celoprofilovým čistením koľajového lôžka a zriadením nového koľajového lôžka. Zároveň dôjde k smerovej a výškovej úprave geometrickej polohy koľaje a úprave štrkového lôžka.

Práce vykonajú zamestnanci železníc vo vlastnej réžii s použitím strojovej mechanizácie.

Výlukové práce si nevyžiadajú náhradnú autobusovú dopravu, keďže ide o dvojkoľajnú trať.

ŽSR prosia cestujúcu verejnosť o trpezlivosť a pochopenie v súvislosti s obmedzeniami v železničnej doprave, ku ktorým môže dochádzať v dôsledku rekonštrukčných prác a zároveň apelujú na zvýšenú pozornosť pri sledovaní vývesiek a hláseniach staničného rozhlasu v železničných staniciach.

Kalendár_august_2016


Tlačová správa ŽSR


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top