Ste tu
Home > Správy > Slovensko > Na hraničnom priechode Čunovo – Rajka budú prebiehať intenzívne kontroly, upozorňuje polícia

Na hraničnom priechode Čunovo – Rajka budú prebiehať intenzívne kontroly, upozorňuje polícia

22.6.2021 (Webnoviny.sk) – Príslušníci hraničnej a cudzineckej polície budú v stredu 23. júna na hraničnom priechode s Maďarskom Čuňovo – Rajka intenzívne kontrolovať dodržiavanie karanténnych povinností pri vstupe na Slovensko. Informoval o tom hovorca Prezídia Policajného zboru Michal Slivka.


„Radi by sme v dostatočnom časovom predstihu informovali verejnosť o stredajšej intenzívnej kontrole karanténnych povinností po vstupe na územie Slovenskej republiky,” priblížil Slivka.


Viac o téme: Koronavírus

Policajný prezident Peter Kovařík v pondelok 21. júna uviedol, že polícia sa v súvislosti s možnou ďalšou vlnou pandémie koronavírusu pripravuje na všetky varianty kontroly hraníc. Dodal, že majú pripravené rôzne možnosti, od najľahšej až po najťažšiu, ktorá by bola 24 hodín a sedem dní v týždni.

Viac k témam: bezpečnostné opatrenia, hraničné kontroly, Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Na hraničnom priechode Čunovo – Rajka budú prebiehať intenzívne kontroly, upozorňuje polícia © SITA Všetky práva vyhradené.


Top