Ste tu
Home > Šport > NA DOMÁCOM TRÉNINGU HOKEJISTOV SA OBJAVIL AJ RADOVAN BONDRA

NA DOMÁCOM TRÉNINGU HOKEJISTOV SA OBJAVIL AJ RADOVAN BONDRA

radovan bondra
Zdieľaj tento článok

Na premiérovom  tréningu A mužstva HK 2016 Trebišov na domácom ľade na zimnom štadióne v Trebišove sme zbadali urasteného, takmer dvojmetrového útočníka v červenom tréningovom drese. Na hlave mal čiernu prilbu s číslom 71. Až keď sme zbadali nálepku s logom “čiernych jastrabov”, zbystrili sme pozornosť.


V tej chvíli sme vedeli, že na tréning zavítal odchovanec trebišovského hokeja, 19-ročný Radovan Bondra, ktorý minulú sezónu odohral kanadskú juniorskú ligu v drese Vancouver Giants.


Som rád, že sa v Trebišove opäť hrá seniorský hokej, budem chlapcom aspoň takto , na diaľku držať prsty“, povedal nám počas tréningovej prestávky Rado Bondra. Rodák z Trebišova má v premiérovej sezóne “za morom” skvelú bilanciu. V 58 zápasoch zaznamenal 15 gólov a 15 asistencií, pričom jeden gól pridal aj v reprezentačnom drese slovenskej U20.

Aj na tréningu v Trebišove  sa prezentoval dobrým držaním puku a pohotovou strelou. Pre fanúšikov na tribúne bolo potešením sledovať nielen Rada Bondru, ale aj ostatných hokejistov s extraligovými skúsenosťami ako bez debaty počúvajú pokyny trénera Matúša Petrička, ktorý nahradil  chýbajúceho Riša Miľovčíka. ”

Tréning ako každý iný, beriem to profesionálne. Až po tréningu zostalo trocha času na pár slov s chlapcami, s ktorými sa osobne poznám “, prezradil Rado Bondra a dodal, že aj v nasledujúcej sezóne bude pôsobiť vo Vancouveri. Splní sa mu sen a oblečie si aj dres slávnych Chicago Blackhawks?

Kalendár_august_2016


Autor: Peter Ferko

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooperDr. MartinCooper
Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top