Ste tu
Home > Šport > NA DOMÁCOM TRÉNINGU HOKEJISTOV SA OBJAVIL AJ RADOVAN BONDRA

NA DOMÁCOM TRÉNINGU HOKEJISTOV SA OBJAVIL AJ RADOVAN BONDRA

radovan bondra

Na premiérovom  tréningu A mužstva HK 2016 Trebišov na domácom ľade na zimnom štadióne v Trebišove sme zbadali urasteného, takmer dvojmetrového útočníka v červenom tréningovom drese. Na hlave mal čiernu prilbu s číslom 71. Až keď sme zbadali nálepku s logom “čiernych jastrabov”, zbystrili sme pozornosť.

V tej chvíli sme vedeli, že na tréning zavítal odchovanec trebišovského hokeja, 19-ročný Radovan Bondra, ktorý minulú sezónu odohral kanadskú juniorskú ligu v drese Vancouver Giants.

Som rád, že sa v Trebišove opäť hrá seniorský hokej, budem chlapcom aspoň takto , na diaľku držať prsty“, povedal nám počas tréningovej prestávky Rado Bondra. Rodák z Trebišova má v premiérovej sezóne “za morom” skvelú bilanciu. V 58 zápasoch zaznamenal 15 gólov a 15 asistencií, pričom jeden gól pridal aj v reprezentačnom drese slovenskej U20.

Aj na tréningu v Trebišove  sa prezentoval dobrým držaním puku a pohotovou strelou. Pre fanúšikov na tribúne bolo potešením sledovať nielen Rada Bondru, ale aj ostatných hokejistov s extraligovými skúsenosťami ako bez debaty počúvajú pokyny trénera Matúša Petrička, ktorý nahradil  chýbajúceho Riša Miľovčíka. ”

Tréning ako každý iný, beriem to profesionálne. Až po tréningu zostalo trocha času na pár slov s chlapcami, s ktorými sa osobne poznám “, prezradil Rado Bondra a dodal, že aj v nasledujúcej sezóne bude pôsobiť vo Vancouveri. Splní sa mu sen a oblečie si aj dres slávnych Chicago Blackhawks?

Kalendár_august_2016


Autor: Peter Ferko

Redakcia
Redakcia
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top