Ste tu
Home > Kultúra > NA DÁMSKY VEČER DO PRECEDENSU PRÍDE EMMA TEKELYOVÁ

NA DÁMSKY VEČER DO PRECEDENSU PRÍDE EMMA TEKELYOVÁ

Malý Ruskov │ V poradí štvrtý dámsky večer v penzióne Precedens je na programe už zajtra. Toto podujatie venované našim nežnejším polovičkám sa teší narastajúcej obľube. V piatok večer sa v príjemnom prostredí penziónu Precedens predstaví aj miláčik ženského publika, Thomas Puskailer.


Prečítaj si aj: Dámsky večer so Soňou Mullerovou po tretíkrát

Dámskou jazdou však nebude sprevádzať z minulých ročníkov dobre známa Soňa Mullerová. Tá musela svoju účasť odrieknuť kvôli nešťastnému zraneniu. Dámy však nemusia zúfať. Budú totiž v opatere ďalšej skvostnej dámy, Emy Tekeliovej, ktorá sa bezpochyby postará o skvelú zábavu počas celého večera.


Dámsky večer
Dámsky večer

Organizátorov podujatia môže len tešiť, že záujem o túto akciu má rastúci charakter. Vstupenky na tohtoročnú edíciu sa vypredali rýchlo, očakáva sa plný dom. Obľúbená akcia sa bude niesť v podobnom znamení, ako tie predchádzajúce. Za doprovodu krásneho úsmevu a hudby Thomasa Puskailera budú dámam pri dobrom jedle a víne odprezentované viaceré spoločnosti podnikajúce na poli, ktoré je dámam blízke.

Či už pôjde o módu, bižutériu, starostlivosť o pleť či kozmetiku…

Zúčastnené sa majú na čo tešiť. Očakávaj reportáž po akcii, zatiaľ si však pozri videoreportáž minulých rokov.


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top