Ste tu
Home > Spravodajstvo > MUŽ (43) NA BABETE BEZ VODIČÁKU A S ALKOHOLOM V KRVI

MUŽ (43) NA BABETE BEZ VODIČÁKU A S ALKOHOLOM V KRVI

Letné počasie neznamená len prílev návštevníkov na kúpaliská, ale aj zvýšený počet vodičov, ktorí si sadajú za volant s alkoholom v krvi. Policajný zbor takto prichytil pri čine hneď dvojicu mužov.


Prvým z nich je 43-ročný muž, ktorého v nedeľu dopoludnia chytili medzi obcami Zemplínsky Branč a Novosad na babete. Vodičský preukaz nevlastní a nafúkal 1,06 promile.


Druhým, ešte kurióznejším prípadom je 61-ročný vodič nákladného auta, ktorému hrozí až dvojročný pobyt za mrežami. Policajti ho chytili v Kráľovskom Chlmci. Mal zakázané 2 roky šoférovať a pri dychovej skúške mu bolo zistených 1,71 promile alkoholu.

Polícia aj naďalej vyzýva vodičov aby boli opatrnejší a v žiadnom prípade nesadali za volant motorového vozidla v prípade, že požili alkoholický nápoj. Alkohol za volant jednoducho nepatrí a je neospravedlniteľný. Netreba snáď pripomínať, akú úlohu zohral alkohol v tragickej dopravnej nehode medzi Vojčicami a Horovcami.

Pozri si video: Hazardná jazda pri Vojčiciach sa skončila tragicky

kalendar_jul_2016


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top