Home > Šport > Hokej > Miškovec obral o body majstrovskú Banskú Bystricu, v tabuľke sa dostal na prvé miesto

24.9.2019 (Webnoviny.sk) – Hokejová Tipsport liga 2019/2020 má po utorku nového lídra.

Ziskom dvoch bodov sa ním stali hráči maďarského Miškovca, ktorí zvíťazili na ľade majstrovskej Banskej Bystrice 3:2 po predĺžení. Miškovec má na čele tabuľky 12 bodov a lepšie skóre ako Košice, tretie sú Michalovce a Banská Bystrica zostala na štvrtej priečke.

Po bezgólovej prvej tretine hostia viedli pod Urpínom zásahmi Francisa Beauvillera a Bálinta Magosiho z 27. resp. 30. minúty, ale “barani” ešte pred druhou sirénou vyrovnali. Najprv v 32. min dosiahol premiérový tohtosezónny gól Miloš Fafrák a o necelú minútu neskôr Jordan Hickmott v presilovke vyrovnal na 2:2. Keďže v tretej tretine už gól nepadol, na rad prišlo predĺženie a v jeho 99. sekunde víťazný gól hosťujúceho Ryana Harrisona.

Tipsport liga 2019/2020

predohrávka 13. kola

HC ’05 iClinic Banská Bystrica – DVTK Jégesmedvék Miškovec 2:3 po predĺžení (0:0, 2:2, 0:0 – 0:1)
Góly: 32. Fafrák (Tamási, Nemčík), 33. Hickmott (Southorn, Jääskeläinen) – 27. Beauviller (Ross, Dudás), 30. Magosi (Kiss, Láda), 62.Harrison (Beach)

13. Detva 5 0 0 0 5 10:21 0
Pozn.: počet zápasov, víťazstvá v riadnom hracom čase, víťazstvá po predĺžení alebo samostatných nájazdoch, prehry po predĺžení alebo samostatných nájazdoch, prehry v riadnom hracom čase, skóre, body

Viac k témam: Tipsport liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Miškovec obral o body majstrovskú Banskú Bystricu, v tabuľke sa dostal na prvé miesto © SITA Všetky práva vyhradené.