Ste tu
Home > Spravodajstvo > Miroslav Stoch možno poputuje zo Solúna do Prahy, návrat by mohol skomplikovať jeho pozitívny test na COVID-19

Miroslav Stoch možno poputuje zo Solúna do Prahy, návrat by mohol skomplikovať jeho pozitívny test na COVID-19

Zdieľaj tento článok

3.8.2020 (Webnoviny.sk) – Miroslav Stoch sa možno vráti do Slavie Praha. V jarnej časti uplynulej sezóny zasiahol slovenský krídelník tímu PAOK Solún iba do ôsmich zápasov v najvyššej gréckej súťaži a v jednom odohral najviac 85 minút.


Ďalšie dva štarty pridal v národnom pohári, ale sieť nerozvlnil ani raz, preto je údajne v hre jeho odchod z Grécka. O 30-ročného slovenského reprezentanta sa zaujíma úradujúci šampión Slavia Praha, odkiaľ pred rokom odišiel do Solúnu po zisku majstrovského titulu v Česku.


Podľa informácií webu isport.blesk.cz si “zošívaní” mali zisťovať informácie o prípadnom prestupe Stocha. “Odstupné nula, aj keď mu v Solúne ešte rok plynie zmluva. Plat má približne rovnaký ako v Slavii v čase svojho odchodu. Špekulovalo sa o 80 – 90 000 eurách mesačne,” napísal český zdroj.

Viac o téme: Koronavírus

Aktuálne Stoch zverejnil na instagrame, že mal pozitívny test na koronavírus, čo by mohlo skomplikovať jeho možný návrat do Prahy. Jedným dychom však dodal, že nemá symptómy ochorenia COVID-19. “Cítim sa dobre, nemám žiadne problémy. Budem späť na ihrisku možno už vo štvrtok alebo v piatok. Dovtedy sa budem riadiť pokynmi lekárov. Vďakabohu, moja rodina aj spoluhráči boli negatívni. Zostávam doma, aby som bol v bezpečí ja aj iní ľudia,” informoval Stoch, ktorý je otcom trojročného synčeka Tobiasa.

Viac k témam: Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Miroslav Stoch možno poputuje zo Solúna do Prahy, návrat by mohol skomplikovať jeho pozitívny test na COVID-19 © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top