Home > Spravodajstvo > Michalovce vybojovali bod proti Seredi, v tabuľke Fortuna ligy sa nič nezmenilo

Michalovce vybojovali bod proti Seredi, v tabuľke Fortuna ligy sa nič nezmenilo

NITRA 4. mája (WebNoviny.sk) – Futbalisti ŠKF iClinic Sereď remizovali s hráčmi Michaloviec 2:2 v sobotňajšom zápase 7. kola nadstavbovej časti o titul v rámci najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy 2018/2019.

Na trávniku v Nitre otvoril skóre už v 2. minúte Miloš Lačný, ale ešte v závere úvodnej štvrťhodiny vyrovnal Peter Kolesár.

Domáci sa opäť ujali vedenia v 56. minúte, keď namieril presne Aldo Baéz a po vylúčení hosťujúceho Josého Casada sa zdalo, že si postrážia tesný náskok.

V nadstavenom čase druhého dejstva však opäť vyrovnal striedajúci Jurij Zacharkiv a zabezpečil Zemplínčanom bod. V tabuľke sa preto nič nezmenilo, Michalovce zostali piate o štyri body pred šiestou Sereďou.

Fortuna liga 2018/2019

nadstavbová časť – skupina o titul – 7. kolo – sobota

ŠKF iClinic Sereď – MFK Zemplín Michalovce 2:2 (1:1) – hralo sa v Nitre
Góly: 2. Lačný, 56. Baéz – 15. P. Kolesár, 90.+ Zacharkiv, ŽK: 61. Lačný, 71. A. Ivan – 11. J. Carillo, 22. Mavretič, 61. Casado, 90.+ Sulley, ČK: 70. Casado (Michalovce) po druhej ŽK, rozhodovali: Marhefka – Ádám, Vitko

Zostavy:
Sereď: Nwolokor – M. Dybala (46. Sus), T. Ba, Ľ. Michalík, T. Hučko – Bilas, Baéz – Morong, Špehar (79. M. Kuzma), Iván – Lačný (65. Pankaričan)
Michalovce: Kira – Rota, J. Carrillo, Beskorovajnyj, Mitrano – Kunturiotis (66. Regáli), S. Danko (58. Turik), J. Casado, Mavretič – Sulley, P. Kolesár (79. Zacharkiv)

Viac k témam: Fortuna liga
Zdroj: Webnoviny.sk – Michalovce vybojovali bod proti Seredi, v tabuľke Fortuna ligy sa nič nezmenilo © SITA Všetky práva vyhradené.