Home > Šport > Hokej > Makáme 58 minút a potom si to s prepáčením „po*erieme“, hovorí Sukeľ po prehre s Nemeckom

KOŠICE 15. mája (WebNoviny.sk) – Slovenskí hokejisti majú za sebou ďalší smolný zápas na svetovom šampionáte, ktorý sa koná od 10. do 26. mája v Bratislave a Košiciach.

Po “knokaute” od Kanaďanov dve sekundy pred záverečnom sirénou nezvládli ani záver stredajšieho duelu proti Nemcom, v ktorom najprv prehrávali 0:1, potom výsledok za 85 sekúnd otočili na 2:1, ale nakoniec tesne prehrali 2:3. Vyrovnanie v čase 58:08 zariadil Markus Eisenschmid pri power-play a o troch bodoch 27 sekúnd pred koncom rozhodol Leon Draisaitl.

“Makáme 58 minút a potom si to s prepáčením ‘poserieme’ dve minúty pred koncom. Ani sa mi to nechce hodnotiť, čo sa stalo. Mali sme šance, mali sme dať viac gólov. Je to obrovské sklamanie, je nám ľúto divákov, ale aj samých seba. Taký je, žiaľ, hokej. Tak ako sme boli na začiatku turnaja na koni, teraz sme sklamaní,” povedal po zápase Matúš Sukeľ.

Slováci tak majú stále na konte po štyroch zápasoch iba tri body za triumf nad Američanmi (4:1) a postup do štvrťfinále už nemajú vo vlastných rukách. V zostávajúcich dueloch A-skupiny nastúpia proti Francúzom, Britom a Dánom.

Zobraziť fotogalériu k článku:
MS v hokeji 2019: Slovensko – Nemecko

Viac o MS v hokeji 2019

Viac k témam: Majstrovstvá sveta MS v hokeji 2019, nemecká hokejová reprezentácia, slovenská hokejová reprezentácia
Zdroj: Webnoviny.sk – Makáme 58 minút a potom si to s prepáčením „po*erieme“, hovorí Sukeľ po prehre s Nemeckom © SITA Všetky práva vyhradené.