Ste tu
Home > Šport > Futbal > Luis Enrique sa môže vrátiť do pôvodnej funkcie, kouč Španielska Moreno by s ním opäť rád spolupracoval

Luis Enrique sa môže vrátiť do pôvodnej funkcie, kouč Španielska Moreno by s ním opäť rád spolupracoval

3.9.2019 (Webnoviny.sk) – Tréner španielskej futbalovej reprezentácie Robert Moreno uviedol, že v prípade, ak sa Luis Enrique rozhodne vrátiť k práci pri národnom mužstve, prenechá mu svoju súčasnú pozíciu. „S potešením by som ustúpil bokom a znova s ním spolupracoval,“ poznamenal 41-ročný Moreno.

V polovici júna došlo na lavičke „La Furie Roja“ k trénerskej rošáde. Luis Enrique vtedy odišiel z pozície kouča reprezentačného mužstva a prenechal ju svojmu dovtedajšiemu asistentovi Morenovi, aby mohol byť pri ťažko chorej 9-ročnej dcérke. Tá minulý týždeň napokon prehrala boj so zákernou rakovinou.

Moreno doplnil, že Luisa Enriqueho považuje za veľmi dobrého priateľa a zdôraznil, že momentálne je ešte stále príliš skoro rozprávať o jeho situácii. Španielsko sa v septembrových dueloch kvalifikácie ME 2020 predstaví v Rumunsku a v domácom vystúpení proti Faerským ostrovom.

Viac k témam: Kvalifikácia o postup na ME 2020 vo futbale
Zdroj: Webnoviny.sk – Luis Enrique sa môže vrátiť do pôvodnej funkcie, kouč Španielska Moreno by s ním opäť rád spolupracoval © SITA Všetky práva vyhradené.

Top