Ste tu
Home > Spravodajstvo > Lobotka proti Írsku nenastúpi, zo zostavy ho vyradil výskyt COVID-19 v šatni „partenopei“

Lobotka proti Írsku nenastúpi, zo zostavy ho vyradil výskyt COVID-19 v šatni „partenopei“

Zdieľaj tento článok

7.10.2020 (Webnoviny.sk) – Bez stredopoliara Stanislava Lobotku z talianskeho klubu SSC Neapol nastúpi slovenská futbalová reprezentácia vo štvrtkovom domácom súboji semifinále baráže o miestenku na budúcoročných majstrovstvách Európy.


Tréner Pavel Hapal o tom informoval na stredajšej tlačovej konferencii pred spomenutým súbojom. Stanislava Lobotku vyradil z účasti výskyt ochorenia COVID-19 v šatni talianskeho mužstva. Hráči SSC sa preto ocitli v karanténe.


Viac o téme: Koronavírus

Slováci v bratislavskom NFŠ nastúpia proti Írom a len triumf ich udrží v hre o Euro. V prípade úspechu nad Írmi narazia Slováci 12. novembra vo finále baráže na lepšieho zo zápasu Bosna a Hercegovina – Severné Írsko, hrať sa bude na pôde súpera.

Kouč Hapal pred triom októbrových zápasov do tímu SR nominoval ešte obrancu Branislava Niňaja z holandskej Fortuny Sittard. Slovákov po súboji proti Írom čakajú ešte súboje v Lige národov – v nedeľu v Škótsku a o tri dni neskôr doma proti Izraelu.

Viac k témam: karanténa, Koronavírus, slovenská futbalová reprezentácia
Zdroj: Webnoviny.sk – Lobotka proti Írsku nenastúpi, zo zostavy ho vyradil výskyt COVID-19 v šatni „partenopei“ © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top