Ste tu
Home > Spravodajstvo > V KOŠICIACH CHYTILI RUMUNOV. ICH KRÁDEŽE ZAZNAMENALI AJ V NAŠOM OKRESE

V KOŠICIACH CHYTILI RUMUNOV. ICH KRÁDEŽE ZAZNAMENALI AJ V NAŠOM OKRESE

Zdieľaj tento článok

KOŠICE │Polícia informovala širokú verejnosť, že sa jej podarilo v Košiciach zadržať trojicu Rumunov, ktorí vyčíňali zrejme na celom území Košického kraja.


Túto informáciu sme zachytili prostredníctvom spravodajského portálu Aktuality.sk


Píše sa tam, že košickí policajti zmarili ich pokus o vlámanie sa do zaparkovanej dodávky a prichytili ich tak “pri čine.”

„Pri krádeži však boli vyrušení a z miesta chceli ujsť na vozidle zn. Ford Tourneo s nemeckým evidenčným číslom vozidla,“ informoval košický krajský policajný hovorca Alexander Szabó portál Aktuality.sk

polícia
Krádeže zaznamenali aj trebišovskí policajti
Na prípade spolupracujú aj Trebišovčania

Jedného z trojice obvinili zo zločinu krádeže spáchaného formou spolupáchateľstva v jednočinnom súbehu s prečinom poškodzovania cudzej veci jedného z trojice, 20-ročného Róberta C,  s prechodným pobytom v Nemecku.

Ten sa podľa doteraz zistených informácií mal dopúšťať v okrese Trebišov viacerých krádeží spoločne s ďalším občanom Rumunska. To, či ide o ďalšieho zo zadržaných, je však ešte predmetom vyšetrovania.

V prípade dokázania viny hrozí obvinenému až 10 ročný pobyt za mrežami.


Zdroj: Ministerstvo vnútra SR, aktuality.sk

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top