Ste tu
Home > Spravodajstvo > V NIŽNOM ŽIPOVE VYKRADLI JEDEN DOM TRIKRÁT ZA TÝŽDEŇ

V NIŽNOM ŽIPOVE VYKRADLI JEDEN DOM TRIKRÁT ZA TÝŽDEŇ

Nižný Žipov │ V obci Nižný Žipov sa počas uplynulého týždňa odohrala trojnásobná krádež. V tom istom dome. Krádeže sú predmetom vyšetrovania.


K prvej krádeži došlo ešte minulý týždeň zo soboty na nedeľu. Keď sa majiteľ domu, ktorý v ňom žije sám, vrátil domov, zistil, že má pootvárané zásuvky. Zlodej hľadal a našiel 300 € v hotovosti, ktoré aj ukradol. To však ani zďaleka nebolo všetko.


IMG_9082

Aj po kontaktovaní polície sa však zlodej nenechal odradiť. K druhej krádeži došlo zrejme zo štvrtka na piatok. Majiteľ domu prišiel totiž v piatok ráno domov a na dvore zbadal televízor a opäť otvorené dvere. Ani nevchádzal dnu, rovno kontaktoval policajtov.

Tentokrát zmizol Set-top Box a niekoľko fliaš alkoholu.

Človek by si bol myslel, že sa krádež tretíkrát opakovať nemôže. Opak bol však pravdou. Dokonca k nej došlo hneď z piatka na túto sobotu. Ale za veľmi kurióznych podmienok.

Majiteľ domu totiž prichytil páchateľa pri čine.

Keď sa na prelome piatka a soboty vracal domov, všimol si, že v jednej z izieb vidno hýbať sa baterkové svetlo. Podišiel bližšie a zabúchal na okno, zlodej sa zľakol a s kapucňou na hlave sa mu podarilo ujsť.


Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top