Ste tu
Home > Spravodajstvo > V NIŽNOM ŽIPOVE VYKRADLI JEDEN DOM TRIKRÁT ZA TÝŽDEŇ

V NIŽNOM ŽIPOVE VYKRADLI JEDEN DOM TRIKRÁT ZA TÝŽDEŇ

Zdieľaj tento článok

Nižný Žipov │ V obci Nižný Žipov sa počas uplynulého týždňa odohrala trojnásobná krádež. V tom istom dome. Krádeže sú predmetom vyšetrovania.


K prvej krádeži došlo ešte minulý týždeň zo soboty na nedeľu. Keď sa majiteľ domu, ktorý v ňom žije sám, vrátil domov, zistil, že má pootvárané zásuvky. Zlodej hľadal a našiel 300 € v hotovosti, ktoré aj ukradol. To však ani zďaleka nebolo všetko.


IMG_9082

Aj po kontaktovaní polície sa však zlodej nenechal odradiť. K druhej krádeži došlo zrejme zo štvrtka na piatok. Majiteľ domu prišiel totiž v piatok ráno domov a na dvore zbadal televízor a opäť otvorené dvere. Ani nevchádzal dnu, rovno kontaktoval policajtov.

Tentokrát zmizol Set-top Box a niekoľko fliaš alkoholu.

Človek by si bol myslel, že sa krádež tretíkrát opakovať nemôže. Opak bol však pravdou. Dokonca k nej došlo hneď z piatka na túto sobotu. Ale za veľmi kurióznych podmienok.

Majiteľ domu totiž prichytil páchateľa pri čine.

Keď sa na prelome piatka a soboty vracal domov, všimol si, že v jednej z izieb vidno hýbať sa baterkové svetlo. Podišiel bližšie a zabúchal na okno, zlodej sa zľakol a s kapucňou na hlave sa mu podarilo ujsť.

Zdieľaj tento článok

Dr. MartinCooper
Regionálny spravodajský portál TvojTrebišov.sk vznikol 1. februára 2015 ako projekt viacerých študentov, ktorí mali chuť priniesť do trebišovských vôd niečo nové a písať zaujímavé články o svojom meste a jeho širokom okolí. Nájdeš na ňom aktuálne informácie z oblasti krimi, športu, kultúry, fotoreportáží, rozhovorov, či rôzne rubriky a články s pridanou hodnotou.
Top