Ste tu
Home > Kultúra > Film a TV > Koronavírusom sa nakazil ďalší slávny herec, Antonio Banderas oslavoval narodeniny v karanténe

Koronavírusom sa nakazil ďalší slávny herec, Antonio Banderas oslavoval narodeniny v karanténe

Zdieľaj tento článok

11.8.2020 (Webnoviny.sk) – Španielsky herec Antonio Banderas mal pozitívne testy na nový koronavírus. Informoval o tom na sociálnej sieti Instagram v pondelok, keď zároveň oslavoval 60. narodeniny.


“Ahojte všetci, chcem zverejniť, že dnes, 10. augusta, som nútený osláviť 60. narodeniny v karanténe po tom, ako som bol pozitívne testovaný na ochorenie COVID-19,” napísal Banderas v španielčine, príspevok publikoval taktiež web CNN.


Andalúzan pripojil vlastnú fotografiu z detských čias a poznamenal, že sa cíti relatívne dobre. “Som trochu unavenejší ako obvykle, ale som presvedčený, že sa po medicínskych indikáciách čo najskôr zotavím. Túto izoláciu využijem na čítanie, písanie, odpočinok a spriadanie plánov, do ktorých sa chcem po šesťdesiatke pustiť plný entuziazmu,” dodal rodák z Málagy.

Viac k témam: Koronavírus
Zdroj: Webnoviny.sk – Koronavírusom sa nakazil ďalší slávny herec, Antonio Banderas oslavoval narodeniny v karanténe © SITA Všetky práva vyhradené.

Zdieľaj tento článok

Top